• GoHome Professional
nepremičnine OSREDNJE SLOVENSKA ogrevanje je centr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine OSREDNJE SLOVENSKA ogrevanje je centr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine OSREDNJE SLOVENSKA ogrevanje je centralno

  • Za iskalni niz "nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centralno" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.264 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, DOMŽALE, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-214 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE / SAVSKA CESTA, 3 SOBNO STANOVANJE 83,6 M2 / OPREMLJENO / GARAŽNO PARKIRNO MESTO Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja 83,6 m2, ki se nahaja v bloku - Savska cesta / Domžale, leto izgradnje 2003. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 139.000 €, 81,80 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....

 
 
 
  Hiša, RADOMLJE, 298.000 €, 185,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-92 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni in zeleni lokaciji v Homcu pri Radomljah v naselju novejših hiš, posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1969 in obsega 184,8 m2, velikost parcele pa je 363 m2. Hiša je klasične....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centralno'
850.000 €
175.000 €
319.000 €
  Hiša, DOMŽALE, 399.000 €, 231,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-200 Ogled oglasa na strani ponudnika DOMŽALE - ŠUMBERŠKA CESTA - DRUŽINSKA HIŠA 231 M2 / OBNOVLJENA, MOŽNOST TAKOJŠNJEGA PREVZEMA Novemu lastniku je na voljo družinska hiša zgrajena leta 1953. Hiša ima skupne tlorisne površine 231 m2 in se nahaja na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 455.000 €, 200,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 168.000 m2 zemljišča, K+P+M, V mirnem in zelenem okolju, le 3 km od Šentvida pri Stični prodamo prostorno stanovanjsko hišo z več pomožnimi objekti, ter obsežnimi pripadajočimi zemljišči (travnike in gozdove), ki se razprostirajo okoli domačije,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 695.000 €, 299,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

299 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2015, 509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR Tomačevo - na koncu slepe ulice, prodamo prostorno samostojno hišo, zgrajeno leta 1977, s skupno neto tlorisno površino 299,50 m² in pripadajočim zemljiščem v velikosti 509 m².....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI LJUBLJANI, 480.000 €, 192,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

192,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 553 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša v Kamnici, Dol pri Ljubljani, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša v Kamnici, Dol pri Ljubljani - mir, narava in udobje! Na čudoviti, mirni lokaciji v Kamnici v Dolu pri Ljubljani je naprodaj prijetna in svetla hiša,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled