• GoHome Professional
nepremičnine ljubljana do 340000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ljubljana do 340000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ljubljana do 340000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine ljubljana do 340000 eur najceneje" je bilo najdenih 194 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.571 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 320000 eur (malo cenejši)
    • 350000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, 300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.salomon.si

za znano stranko iščemo 3 sobno stanovanje v Ljubljani, z dvigalom, balkonom in s parkiriščem. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine ljubljana do 340000 eur najceneje'
230.000 €
227.000 €
10.000 €
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 15.000 €, 14,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisana v zeljiško knjigo .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 15.000 €, 3679,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nujno možnost parkiranja vsaj enega avtomobila, lahko je neopremljena pisarna ali v 3pgf. .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 29.000 €, 17,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

17,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1992, 17,5 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garaže LJUBLJANA BEŽIGRAD / Komanova ulica. Prodamo gražo v izmeri 17,5m2. Za več informacij ter termin ogleda nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 33.000 €, 10,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

10,8 m2, garaža, zgrajena l. 1973, prodamo. Cena: 33.000,00 EUR VIČ, nasproti Spara, 10,8 m2, garaza v triplexu na odlicni lokaciji. Garaža se nahaja v zgornji etaži, je prostorna, svetla, z novimi garažnimi vrati. Pogoj lastnika za sklenitev posla: kupec plača davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 48.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zazidljiva parcela v izmeri 600 m2 ob občinski javni poti, vodovod na parceli, električni priključek zagotovljen. Mirna zatišna lega ob gozdu. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina naj bo v Ljubljani. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam prazen duplex poslovni prostor v bližini železniške postaje, z velikim izložbenim oknom in vhodom iz ulice. Prostor ima v obeh etažah napeljano vodo in je vseljiv takoj. Dodatni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100 eur/mesečno). .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 69.000 €, 26,50 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.dom-in.si

26,5 m², pisarna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, 1/1 nad., Urejeni pisarniški prostori v dobro vzdrževani poslovni stavbi s pripadajočim parkirnim prostorom. Streha stavbe je bila zamenjana v letu 2021, objekt ima nove moderne skupne sanitarije. Objekt je na dobro znani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 80.769 €, 12426,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

12.426 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Volavlje, LjubljanaZalog, ob glavni cesti, prodamo nezazidljivo kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,50 EUR/m2 .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 88.000 €, 1600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

1.600 m2, zazidljiva, zazidljive parcele cca 400 m2, ostalo kmetijsko zemljišče, potrebna še parcelacija, možna gradnje enostanovanjske hiše K+P+M, na etažo 70 m2 bruto, torej 3 x 70 m2, lepa narava, sončna lega, dostop do občinske ceste, priključki ob parceli, prodamo. Cena: 55,00....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Črnuče, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja, zraven urjenega šprtnega igrišča prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

26,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 1952, adaptirana l. 2020, PK/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne polkletne garsonjere z....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za gotovino. Takoj. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 105.000 €, 1176,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stavbno zemljišče v izmeri 1.176 m2 in na njej stoječo stanovansjko stavbo v izmeri 90 m2 v dveh etažah, k.o. Golo . Možnost nadomestne stanovanjske gradnje v skladu s pridobljeno lokacijsko informacijo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je lahko v prvotnem stanju z nizkimi obratovalnimi stroški. Ponudbe s fotografijami pošljite na abc.cibic@siol.net , ali SMS na 031337639. Posrednikom ne nudimo provizije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 

Ste opazili napako?