• GoHome Professional
nepremičnine osrednje slovenska čim manjše 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine osrednje slovenska čim manjše 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine osrednje slovenska čim manjše 280 m2 do 1600 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine osrednje slovenska čim manjše 280 m2 do 1600 eur/m2" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.079 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1600 eur/m2 (malo dražje)
    • do 110000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, BESNICA, 308.000 €, 259,90 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča s pripadajočim gospodarskim objektom v Besnici, ki sodi v območje Mestne občine Ljubljana. Zemljišče se nahaja ob cesti Ljubljana - Litija 9 km od avtocestnega priključka in 15 km od središča....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 299.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Več informacij dobite na tel.: 051370880 .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 395.000 €, 263,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

263,1 m2, dvojček, zgrajen l. 1987, 262 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR Prodamo vzdrževano, prostorno hišo v neposredni bližini centra Domžal. Bivalne površine 166,2m2 + balkon 8,2m2 + klet 72,9m2 + garaža 15,8m2. Ogrevanje prostorov je na plinsko peč (mestni plin),....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine osrednje slovenska čim manjše 280 m2 do 1600 eur/m2'
460.000 €
345.000 €
257.000 €
  Poslovni prostor, KOMENDA, 365.000 €, 269,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - kombiniran prostor/gostinski lokal, Ljubljana okolica - Komenda (Moste), zgrajeno 1988, prenovljeno 2023, PK+VP, J lega, površina 269,50 m2, neto površina 189,40 m2, skladišče 80,10 m2, zemljišče 786 m2. Cena: 365.000 EUR. Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 350.000 €, 270,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Domžalah, na koncu mirne slepe ulice prodamo čudovito staromeščansko hišo v velikosti 270m2 s pripadajočim zemljiščem v velikosti 300m2. Hiša je bila zgrajena leta 1810 ter popolnoma prenovljena s kakovostnimi materiali v letu 2000 (streha, vse inštalacije, tlaki, notranji ometi,....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

278,92 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,73 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, PONOVIČE, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

280 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2019, 1.215 m2 zemljišča, P+1+M, Ob potočku, na sončni legi, v manjšem zaselku hiš, prodamo prostorno dvostanovanjsko hišo z velikim tlakovanim dvoriščem in v letu 2025 montirano sončno elektrarno (11,6 kW - net metering). Večje....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

282,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, KRESNICE, 287.000 €, 283,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

KRESNICE - 283,00 bruto m2 , samostojna hiša ( Marles ) na zemljišču 873 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo - hiša je zadnja v nizu hiš ob gozdu in ponuja veliko zasebnosti. Ogrevanje je na toplotno....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 490.000 € na 449.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MENGEŠ, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

286 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2000, 476 m2 zemljišča, V Mengšu se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša, kjer je bila bivša gostilna, torej je objekt poslovno stanovanjski- Hiša je bila obnovljena 4 leta nazaj in sicer je nova elektrika, voda, kanalizacija,....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 370.000 €, 290,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je vpisana v zemljiško knjigo ter je brez bremen. Možna hitra vselitev ter dogovor pri ceni. Hiša je grajena je s kvalitetnimi materiali, fasada je teranova, v celoti oblečena s kombi ploščami, spodaj dodatno obdana s fasadno opeko. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 245.000 €, 291,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Kresniških Poljanah prodamo hišo, ki se nahaja petnajst minut od Ljubljane, na gozdnem robu v zelenem in mirnem okolju z velikim dvoriščem, sadovnjakom in ograjenim eko vrtom v katerem je vrtna uta. Neto tlorisna površina hiše znaša 291 m2, v treh etažah. Hiša je primerna za dve....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 159.000 €, 291,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše v samem centru Višnje Gore. Hiša je bila zgrajena iz kamna leta 1881 in ima 290,80 m2 površine. Hiša je potrebna kompletne prenove, vendar to predstavlja predelavo po željah in s tem izjemen....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA, 365.000 €, 300,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Samostojna hiša na čudoviti, zelo mirni lokaciji ob robu gozda, a le za kratek sprehod oddaljena od centra Vrhnike (600m/5min z avtom). Celotna parcela je osončena skozi ves dan, bivalni prostori so orientirani na J-V. Zgrajena je bila leta 1987, bruto tlorisna površina znaša 300....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V delu, ki je prej služil kot vikend se da živeti. Ostali del hiše je v tretji gradbeni fazi. Elektrika in voda sta v hiši .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 301,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v prijetni soseski v Tomačevem v Ljubljani. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 300,9 m2 neto tlorisne površine, od tega 157,6 m2 uporabne površine. Pridobljeno je dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.dfi.si

301 m², vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Dodaten opis PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
  Poslovni prostor, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 303,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

303 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2015, 1.303 m2 zemljišča, pritličje, Samo 1 k od AC izvoza BIČ, prodamo gospodarski objekt - skladišče, lahko je tudi druga dejavnost, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR V kraju Boga vas na mirni in zelo sončni lokaciji, dober kilometer....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled