• GoHome Professional
nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 eur/m2 Najnovejše padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 eur/m2 najnovejše padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 1500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1600 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.04.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

GABROVKA, KUMPOLJE 3, CENA PO DOGOVORU - Prodaja, Hiša Dvojček .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 58.000 € na 55.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VELIKA GOBA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.11.2024 - 70.000 €
28.04.2025 - 63.000 €
02.02.2026 - 58.000 €
09.03.2026 - 55.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2024.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Stanovanjska hiša je zgrajena do III. podaljšane gradbene faze s čudovitim razgledom na dolenjsko gričevje, mirno vaško okolje. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 490.000 € na 449.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MENGEŠ, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

286 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2000, 476 m2 zemljišča, V Mengšu se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša, kjer je bila bivša gostilna, torej je objekt poslovno stanovanjski- Hiša je bila obnovljena 4 leta nazaj in sicer je nova elektrika, voda, kanalizacija,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 455.000 € na 420.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LOGATEC, 420.000 €, 357,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2026 - 420.000 €
07.03.2026 - 455.000 €
22.05.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

357,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 648 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Lepa mirna lokacija sredi Logatca v bližini skakalnice, trgovskih centrov, avtobusnega postajališča in istočasno travnika in gozda. Hiša odlično izhodišče za aktivno družino, ki je rada v naravi,....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 429.000 € na 389.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLEŠIVICA, 389.000 €, 376,20 m2 cca 1030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 429.000 €
26.03.2026 - 389.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Iščete svoj miren kotiček sredi narave, a hkrati v sodobni in prostorni hiši? Predstavljamo vam čudovito samostojno hišo v Plešivici na Krasu , ki združuje udobje, prostornost in slikovito naravno okolje. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 eur/m2 padla cena (32)
  • nepremičnine osrednje slovenska čim manjše do 1600 eur/m2 najnovejše (4)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>