• GoHome Professional
nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centr - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centralno Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centralno zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 301,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v prijetni soseski v Tomačevem v Ljubljani. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 300,9 m2 neto tlorisne površine, od tega 157,6 m2 uporabne površine. Pridobljeno je dovoljenje....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.dfi.si

75 m², 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Dodaten opis Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

108,25 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 315.000 €, 88,60 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Hiša, ŽEJE, 570.000 €, 110,90 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Žeje - Dob pri Domžalah se prodaja moderna enostanovanjska hiša 110,9 m² na prostorni sončni parceli 622 m². V hiši sta 2 kopalnici - ena je v izdelavi. Kuhinja z jedilnico in dnevno sobo sta fukcionalno povezani. V hiši so sicer 3 spalnice + kabinet + tehnični prostor.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 676.000 €, 167,70 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V zelenem in prijetnem okolju ob vznožju Golovca je naprodaj sodobna družinska hiša, ki nudi veliko zasebnosti, neposreden stik z naravo in hiter dostop do mestne infrastrukture. Objekt je bil dokončan leta 2009 in je premišljeno zasnovan za udobno družinsko bivanje. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 103,60 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-12 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju izjemne stanovanjske stavbe. Po podatkih Geodetske uprave RS stanovanje obsega 103,6 m2 neto....

 
 
 
  Poslovni prostor, IŠKA, 500.000 €, 155,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

155,53 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2009, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Ljubljana - Šiška, prodamo storitveno gostinski prostor, v bližini nakupovalnega centra Aleja, Celovški dvori, v poslovno stanovanjski stavbi zgrajeni leta 2009, 4K+P+8N. Prostor funkcionalno predstavlja zaključeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine osrednje slovenska zadnjih 7 dni (47)
  • nepremičnine osrednje slovenska ogrevanje je centralno (10)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>