• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje do 1100 eur/m2 balkon Najnovejše prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje do 1100 eur/m2 balkon najnovejše prvo nadstropje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 185.000 €, 174,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2024.,

www.indomio.si

174,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1972, 272 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Končna vrstna hiša na lepi odprti in cel dan osončeni lokaciji. Prehod do hiše je skozi kamnit portal mimo sosednje vrstne hiše, do lastnega dvorišča. Lastnik pravkar končuje nov....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 185.000 €, 288,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v naselju Bevče, okolica Velenja, ki je bila zgrajena leta 1983, ter stoji na 888 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 288 m2 skupne površine, od tega 145,6 m2 uporabne površine. Pred njo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 170.000 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-614 Ogled oglasa na strani ponudnika KRŠKO, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1975, obnovljeno 1989 ( streha), z uporabno površino 94,6m2, neto tlorisno površino 167,6m2 in cca 612m2 zemljišča, prodam za 170.000,00 EUR. Hiša obsega: kletni del, kjer se nahajajo: hodnik,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 145.000 €, 145,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 2.607 m2 zemljišča, P+1, iša obnovljena leta 2018 (fasada, okna, streha, stavbno pohištvo, itd.), stojna višina mansarde, mirna lokacija, hiša obdana z gozdom, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni in....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje do 1100 eur/m2 balkon prvo nadstropje (15)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Ste opazili napako?