• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 711 eur/m2 pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 711 eur/m2 pritličje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 711 eur/m2 pritličje terasa

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 711 eur/m2 pritličje terasa" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 571 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 675 eur/m2 (malo cenejši)
    • 746 eur/m2 (malo dražje)
    • do 57000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 164.500 €, 237,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo ohranjene in opremljene stanovanjske hiše v Rogaški Slatini, ki je bila zgrajena leta 1971, ter stoji na 1910 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 256 m2 skupne površine, od tega 144 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, DOLINA PRI LENDAVI, 69.900 €, 99,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

99,6 m2, zidan, zgrajen l. 1990, 393 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAMO BIVALNI VIKEND V NARAVI – DOLINA PRI LENDAVI V Dolini pri Lendavi, na mirni in zeleni lokaciji, obdani z gozdom in naravo, prodamo bivalni vikend z dodatnim lesenim objektom in zemljiščem....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 do 711 eur/m2 pritličje terasa'
179.000 €
95.000 €
124.900 €
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, 134.900 €, 232,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2022.,

www.indomio.si

232,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, 1.759 m2 zemljišča, K+P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 139.900,00 EUR LENDAVSKE GORICE prodamo samostojno hišo z garažo v etažnosti K+P+M in z zemljiščem v velikosti 1759 m2 od tega 731 m2 z zazidljivim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, PRISTAVA PRI MESTINJU, 55.000 €, 147,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-165 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno vzdrževane stanovanjske hiše Vonarje, ki je bila zgrajena leta 1920, dozidana 1990, ter stoji na 14232 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 146,50 m2 skupne površine, od tega 60.90 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.