• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 najdražje do 94000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 270 m2 najdražje do 94000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 najdražje do 94000 eur do 1100 eur/m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 najdražje do 94000 eur do 1100 eur/m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 26 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 661 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 49000 eur
    • do 62000 eur (povprečna cena)
    • do 74000 eur
    • do 620 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, TUBLJE PRI KOMNU, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 270 m2 najdražje do 94000 eur do 1100 eur/m2 zadnjih 14 dni'
89.000 €
92.000 €
89.000 €
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 45.000 €, 40,10 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

Na odlični lokaciji v mirnem in zelenem okolju je naprodaj zidanica klasične, masivne gradnje, primerna za oddih, sprostitev ali vikend bivanje. Objekt je opremljen z vodovodom, elektriko ter ima hišno številko. .

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 32.000 €, 66,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

66,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 2016, 6.624 m2 zemljišča, pritličje, hiša z večjim kmetijskim in gozdnim zemljiščem, gradbeno in uporabno dovoljenje, drvarnica z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR SAMOSTOJNA....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni kmetijski objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati....