• GoHome Professional
nepremicnine.net do 2770 m2 najnovejše čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 2770 m2 najnovejše čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 2770 m2 najnovejše čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 2770 m2 najnovejše čim večje" je bilo najdenih 35 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.355 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2630 m2 (malo manjši)
    • 2910 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KOSEZE, 2.678.150 €, 1847,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.847 m2, pisarna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2019, 1/6 nad., Na odlični poslovni lokaciji na Celovški cesti 150 v Ljubljani prodajamo večji poslovni sklop v skupni izmeri 1.847 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju urejene poslovne stavbe z dvigalom, prodamo. Cena: 1.450,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 1227,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.227 m2, zazidljiva, Na mirni in sončni lokaciji, le 100 m od reke Krke prodamo ravno parcelo, na kateri stojita hiša z uporabnim dovoljenjem ter gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Parcela nudi odlično priložnost za investicijo ali nadomestno gradnjo, saj njena velikost....

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu je na voljo zazidljivo zemljišče v velikosti 885 m2, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu je na voljo zazidljivo zemljišče v velikosti 885 m2, sestavljeno iz 2 parcel. Parceli sta ravni, s pravno urejenim dostopom.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 2770 m2 najnovejše čim večje'
49.900 €
178.000 €
95.000 €
  Poslovni prostor, KOSEZE, 1.112.005 €, 766,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

766,9 m2, pisarna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2010, 6/6 nad., Na odlični poslovni lokaciji na Celovški cesti 150 v Ljubljani prodajamo prenovljene poslovne prostore v skupni izmeri 1.180,3 m2, ki se nahajajo v 6. nadstropju urejene poslovne stavbe z dvigalom, prodamo. Cena: 1.450,00....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Hiša, JUROVSKI DOL, 450.000 €, 278,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,66 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, 17.345 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Lasten dovoz, posest s hišo in pomožnim objektom, čudovito naravno okolje in le 5 min do centra mesta. Tole vas bo prepričalo! Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Jurovski....

 
 
 
  Hiša, ZALOG PRI MORAVČAH, 398.000 €, 248,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 807 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne samostojne hiše na sončni in mirni lokaciji v naselju Zalog pri Moravčah. Hiša stoji na lepo urejeni parceli z odprtim pogledom na okoliške griče in naravo ter ponuja prijetno družinsko bivanje....

 
 
 
  Hiša, PIVKA, 350.000 €, 238,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

238,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 7.394 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V mirnem okolju pod vznožjem Vremščice, na meji med občino Pivka in občino Divača leži vas Volče. Vas Volče v občini Pivka je mirna vasica s 55 prebivalci. Tu se prodaja nekdaj mogočna kmetija.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 650.000 €, 208,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1932, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v tri stanovanjski meščanski vili, letnik 1932, na naslovu Vidmarjeva 5, Ljubljana. Stanovanje obsega prvo nadstropje in mansardo in po podatkih Geodetske uprave republike Slovenije....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 525.000 €, 183,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1927, adaptirana l. 2026, 389 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 525.000,00 EUR Samostojna hiša z možnostjo dveh stanovanj – popolnoma obnovljena 2026 Predstavljamo vam samostojno stanovanjsko hišo, letnik 1927, ki je bila v letu 2026 v celoti in kakovostno....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 549.000 €, 181,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Hiša, STRMEC NA PREDELU, 129.000 €, 165,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

165,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 779 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Hiša iz leta 1982, ki se nahaja v mirni vasici v okolici Bovca, na lokaciji obkroženi z naravo. Hiša obsega tri nadstropja z neto tlorisno površino 165,7 m² in je potrebna dokončanja. Hiša nudi....

 
 
 
  Hiša, ZAGORICA PRI DOLSKEM, 279.000 €, 153,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2008, 499 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Hiša v objemu narave nad Dolskim z dvema samostojnima enotama V manjšem naselju nad Dolskim, obdana z neokrnjeno naravo in mirom, se nahaja prijetna dvonadstropna hiša, primerna....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 235.000 €, 118,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.forma-nepremicnine.si

118 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1955, 1. nad., večje stanovanje v I. nadstropju manjšega stanovanjskega bloka, bivalni prostor z izhodom na zastekljen balkon, kuhinja, dve spalnici obe z balkonom, kopalnica/WC, hodnik. Stanovanje sestavljeno 90 m² + dve kleti 33 m². CK plin + opcija....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1/K+P+1+M, posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Hiša, KOZJAK NAD PESNICO, 245.000 €, 111,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

111,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, K+P, Na prodaj je popolnoma prenovljena hiša na mirni in razgledni lokaciji v Kozjaku nad Pesnico. Posestvo obsega 21.508 m2 zemljišča z izrazitim naklonom, primernim za pašnike, sadovnjak ali druge oblike sonaravne rabe.....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710 m². Etažnost K + P....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

80 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, prodamo. Cena: 320.000,00 EUR PIRAN: prodamo hišo, ki se nahaja v bližini Trga 1. maja, v mirni in urejeni ulici. Do plaže pri Hotelu Piran ali na Punti je približno 200 m. Hiša velikosti 80 m² obsega 4 etaže, v vsaki etaži pa je urejen bivalni prostor....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

70 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR PIRAN: prodamo tradicionalno piransko hišo z altano oziroma strešno teraso. Hiša, zgrajena leta 1800, obsega 64 m² bivalne površine ter dodatnih 6 m² strešne terase. Leta 2024 sta bili obnovljeni fasada in žlebovi, leta....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 67,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2022, 2/8 nad., velenje - šalek | prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju Šalek v Velenje prodamo prostorno, moderno in zelo sončno dvosobno stanovanje. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 32.000 €, 66,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

66,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 2016, 6.624 m2 zemljišča, pritličje, hiša z večjim kmetijskim in gozdnim zemljiščem, gradbeno in uporabno dovoljenje, drvarnica z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR SAMOSTOJNA....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 275.000 €, 66,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

66,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1992, 1/5 nad., V Prisojah pri Kopru prodamo 3-sobno stanovanje s teraso, dodatnim balkonom in kletjo na mirni lokaciji. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V Prisojah pri Kopru prodamo prijetno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 348.000 €, 60,00 m2 cca 5800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2001, 2/2 nad., Novejši, prostornejši in opremljen dvosobni apartma z dvema balkonoma, dvema parkirnima mestoma v garaži ter čudovitim panoramskim razgledom na morje in piranski zaliv, v 2.ND. in hkrati na vrhu apartmajske hiše. Nova....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

57,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, 1/6 nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V Brežicah na Gubčevi ulici prodamo svetlo in prijetno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,1 m², ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1971. Stanovanje odlikuje odlična lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, DOBRNA, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

53,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1846, adaptirano l. 2024, 1/2 nad., Obnovljeno stanovanje v večstanovanjski hiši v centru Dobrne, pripadajoče parkirno mesto na skupnem dvorišču, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v samem centru Dobrne, v neposredbi bližini vse javne....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 330.000 €, 51,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/4 nad., Svetlo, zelo prijetno, prenovljeno in opremljeno stanovanje na vrhu hiše z odlično izkoriščeno prostorsko zasnovo in čudovitim razgledom na morje, ki se nahaja tik ob morju, na Punti v Piranu. Novo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 228.000 €, 46,00 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

46 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 228.000,00 EUR V Piranu pri Hotelu Piran in eni najlepših plaž, prodamo v celoti opremljeno stanovanje v izmeri 46 m². Posebna prednost stanovanja je lasten vhod. Stanovanje se nahaja v pritličju in obsega: vhodno vežo, predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 2007, 4. nad., Na odlični lokaciji v Magdaleni prodamo prostorno in lepo ohranjeno garsonjero velikosti skoraj 50 m2. Stanovanje odlikujejo velika steklena površina, obilica naravne svetlobe ter velik balkon po celotni širini stanovanja z JV orientacijo.....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 45.000 €, 40,10 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

Na odlični lokaciji v mirnem in zelenem okolju je naprodaj zidanica klasične, masivne gradnje, primerna za oddih, sprostitev ali vikend bivanje. Objekt je opremljen z vodovodom, elektriko ter ima hišno številko. .