• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 18.300 €, 242,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-137 Ogled oglasa na strani ponudnika MENJŠE GRADBENO ZEMLJIŠČE 242 M2 ZABUKOVICA - ŽALEC Novemu lastniku je na voljo manjše gradbeno zemljišče, pravilne štirikotne oblike in popolnoma ravno. Dostop do zemljišča je urejen po asfaltni cesti, prav tako je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2022.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 329 m2 zemljišča, v neokrnjeni naravi v osrčju Pohorja blizu smučarskega središča Rogla je na voljo hiša, ki je bila v času Habsburžanov Herennhaus, hiša grofa Turna, kasneje je v hiši bila uprava steklarne, nato Vitanje jih....

 
 
 
  Hiša, KORITNICA, 50.000 €, 200,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2023.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 1977, 1.356 m2 zemljišča, P+1+M, impozantna hiša v Baški grapi, nevseljiva, potrebna prenove ali nadomestne gradnje, delno kamnita, delno opečnata, brez priključkov, ki pa so v bližini, velik vrt za hišo. Primerna lokacija za bivanje....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 280 m2 čim večje do 872 eur/m2 do 67000 eur (201)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni