• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 do 99000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 do 99000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 do 99000 eur najdražje lekarna do 1300 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 do 99000 eur najdražje lekarna do 1300 eur/m2" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 687 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 50000 eur
    • do 62000 eur (povprečna cena)
    • do 75000 eur
    • do 625 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 96,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 145.000 €
12.03.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

96,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1960, 4.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 do 99000 eur najdražje lekarna do 1300 eur/m2'
85.000 €
83.000 €
80.000 €
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA KUNGOTA, 69.900 €, 146,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Podravska – Zgornja Kungota, zgrajeno do tretje gradbene faze l. 2020, P+1, neto površina 146,58 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2.860,00 m2. Cena: 69.900 EUR. Na mirni lokaciji v Zgornji Kungoti prodamo samostojno hišo v tretji gradbeni fazi. Zgornja Kungota....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....