• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur padla cena Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur padla cena najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 64000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 96.000 € na 89.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 89.000 €, 99,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €
23.05.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 257.000 € na 249.900 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 249.900 €, 121,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 257.000 €
23.05.2026 - 249.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 329.000 € na 315.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, POSTOJNA, 315.000 €, 133,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 349.000 €
06.08.2025 - 329.000 €
23.05.2026 - 315.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Notranjska - Postojna (center), zgrajeno l. 1930, delno obnovljeno l. 2025, 2./3. nad., v skupni velikosti 133,40 m2, bivalni del 118,50 m2, dve kleti skupne površine 14,90 m2. Cena: 315.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 575.000 € na 549.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KRANJ, 549.000 €, 238,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 575.000 €
23.05.2026 - 549.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.mp-projekt.si

SREDNJE BITNJE – prodamo lepo, prostorno, samostojno družinsko hišo, skupne velikosti 238 m² (neto 215 m² ), postavljeno na ravni in sončni parceli cca 550 m² . Hiša je bila zgrajena leta 2001 , redno je vzdrževana in ima izjemno funkcionalen tloris za udobno družinsko bivanje. RAZPOREDITEV....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 280 m2 najceneje padla cena najnovejše (4)
  • nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur najnovejše (2)
  • nepremicnine.net do 280 m2 najceneje do 61000 eur padla cena (23)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti