• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše prvo nadstro - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše prvo nadstro - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše prvo nadstropje do 95000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše prvo nadstropje do 95000 eur čim večje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 90000 eur (malo cenejši)
    • 99000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 35.000 €, 200,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

200 m2, hiša, zgrajena l. 1799, adaptirana l. 1950, 146 m2 zemljišča, K+P+M, Odlična investicija v prenovo stare ljutomerske kleti z nastanitveno etažo v srcu mesta Ljutomera. Ponudba, ki je ne smete zamuditi, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR V nakup Vam ponujamo pravo zgodovinsko poslastico,....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 85.000 €, 198,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.indomio.si

198,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.136 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na prodaj dvoetažna hiša v Cuberu v Moravskih Toplicah – sončna lokacija z razgledom! V Cuberu pri Moravskih Toplicah prodamo dvoetažno hišo s kletjo (K+P+1), ki stoji na sončni parceli velikosti....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 280 m2 prvo nadstropje do 95000 eur čim večje (31)
  • nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše do 95000 eur čim večje (3)
  • nepremicnine.net do 280 m2 najnovejše prvo nadstropje čim večje (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>