• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 11000 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 11000 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 110000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 110000 eur najdražje" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.790 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 100000 eur (malo cenejši)
    • 110000 eur (malo dražje)
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 119.000 €, 186,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

186,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 1985, 654 m2 zemljišča, K+P+M, hiša trbovlje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Trbovljah, zgrajene leta 1905, ki stoji na zemljišču velikosti 654 m². Skupna neto tlorisna površina objekta....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 110000 eur najdražje'
93.000 €
105.600 €
105.000 €
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>