• GoHome Professional
nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 88000 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 88000 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 88000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 88000 eur" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.618 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 83000 eur (malo cenejši)
    • 92000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 280 m2 urejeno balkon do 88000 eur'
90.000 €
69.000 €
93.000 €
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled