Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 dvorišče" je bilo najdenih 47 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 715 €/m2
Omeji iskanje
21.12.2024.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490151040-155 Ogled oglasa na strani ponudnika V središču naselja Bukovci, je na prodaj starejša, samostojna hiša, obdana z 32 ari zemljišča. Hiša je trenutno prazna, visoko pritlična ter potrebna obnove. Aktivni so priključki na vodo, elektriko in kanalizacijo. Tloris....
Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 €
z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €
30.01.2026.,
www.indomio.si
136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....
12.12.2024.,
www.indomio.si
162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....
31.08.2025.,
www.indomio.si
154,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 867 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna in urejena hiša na mirni sončni lokaciji pri Sevnici V slikoviti in urejeni vasi Drožanje pri Sevnici se prodaja čudovita hiša s prostorno parcelo in veliko mero zasebnosti.....
Spremembe cen iz 215.000 € na 195.000 €
z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
27.03.2026 - 215.000 €
11.04.2026 - 195.000 €
18.03.2026.,
www.indomio.si
200 m2, vrstna, zgrajena l. 1846, adaptirana l. 2007, 303 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Lokavec je naprodaj starejša stanovanjska hiša z značajem, ki je trenutno v fazi celovite prenove in ponuja odlično priložnost za ureditev....
20.05.2026.,
www.indomio.si
131,1 m2, vikend, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....