• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 najceneje urejeno lekarna

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 najceneje urejeno lekarna" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 958 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 84000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 290 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 najceneje urejeno lekarna'
110.000 €
115.000 €
135.000 €
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

91 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno površino cca. 91 m2 bruto površine.....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 148.500 €, 164,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

164,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 4.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 148.500,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Krajinskega parka Goričko, v naselju Nuskova v občini Rogašovci, prodamo prostorno in vzdrževano stanovanjsko hišo, ki nudi umik od mestnega vrveža ter kakovostno bivanje....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
  Hiša, DOBROVNIK, 150.000 €, 163,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR V naselju Dobrovnik prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim gospodarskim poslopjem in zemljiščem velikim 1014 m2. Hiša se nahaja na dobri lokaciji in sicer nedaleč vstran od samopostrežne trgovine,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled