• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena padla cena n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena padla cena n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena padla cena najdražje do 92000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena padla cena najdražje do 92000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 87000 eur (malo cenejši)
    • 96000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 110.000 € na 99.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SEŽANA, 99.000 €, 38,70 m2 cca 2560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 110.000 €
16.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični in frekventni lokaciji na Terminalu v Sežana prodamo poslovni prostor, ki je bil leta 2024 prenovljen in funkcionalno preurejen v prijetno 1-sobno stanovanje, primerno za bivanje ali investicijo za kratkoročno oddajanje. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 97,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 145.000 €
13.03.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji dodatni objekt - pomožni kmetijski del stavbe, površine 48,00....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 105.000 € na 90.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.05.2026 - 105.000 €
15.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami, mansarda ni izdelana. Ob hiši se nahajata dva dodatna kmetijska objekta, primerna za....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 105.000 € na 90.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 105.000 €
21.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

48,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, 1.702 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 99.000 €
26.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM – DOBROVNIK .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 99.500 € na 85.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRENŠOVCI, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.03.2026 - 99.500 €
08.05.2026 - 85.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

47,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2022, 2.655 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR PRODAMO HIŠO Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN VEČJIM STAVBNIM ZEMLJIŠČEM – ŽIŽKI, OBČINA ČRENŠOVCI V naselju Žižki v občini Črenšovci prodamo stanovanjsko hišo z večjim zemljiščem....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 85.500 € na 70.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KUŠTANOVCI, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 85.500 €
19.05.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 8.379 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 290 m2 padla cena najdražje do 92000 eur (38)
  • nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena najdražje do 92000 eur (34)
  • nepremicnine.net do 290 m2 obnovljena padla cena najdražje (20)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>