• GoHome Professional
nepremicnine.net do 290 m2 padla cena zadnjih 14 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 290 m2 padla cena zadnjih 14 d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 290 m2 padla cena zadnjih 14 dni do 360000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 290 m2 padla cena zadnjih 14 dni do 360000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 340000 eur (malo cenejši)
    • 370000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 359.000 €, 128,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-118 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v začetku novega naselja Voge (Britof) v občini Kranj, posredujemo pri prodaji novih stanovanj, visoko kakovostne gradnje in energetske učinkovitosti. Projekt obsega dve ločeni klasično zidani....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 360.000 €, 66,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

66 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, Sodobno stanovanje, terasa, garaža, dvigalo, le nekaj minut do centra mesta, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR POPOLNA DOSTOPNOST LOKACIJE IN PRIJETNEGA BIVANJA Na odlični lokaciji za Bežigradom (le nekaj minut od centra mesta) prodamo....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

196,51 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,32 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 359.000 €, 266,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

266,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1700, adaptirana l. 2011, 411 m2 zemljišča, K+P+M, prodaja se poslovno stanovanjski objekt z garažnim obejktom, ki ima lastno hišno številko v centru Šentjurja, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR V samem središču mesta Šentjur je naprodaj večnamenski poslovno....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 188,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Brod, prodamo stanovanjsko hišo - dvojček, površine stavbe 188,10 m2 (uporabne površine 102,40 m2), zgrajene l. 1995 , ter zasnovane v dveh etažah, P + M. Poleg stanovanjske hiše stoji nadstrešek za dva avtomobila. Na zelenici pa stoji lesena baraka, površine 13,30 m2,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 350.000 €, 236,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

236 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2016, 580 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR HIŠA, KJER JE VSE PRIPRAVLJENO NA VSELITEV. 236m² v centru Šentjurja + precejšnje obnove = Hiša brez kompromisov....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 290 m2 zadnjih 14 dni do 360000 eur (240)
  • nepremicnine.net do 290 m2 padla cena do 360000 eur (140)
  • nepremicnine.net do 290 m2 padla cena zadnjih 14 dni (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>