• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dni padla cena zadnjih 14 dni Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dni padla cena zadnjih 14 dni najnovejše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, JUROVSKI DOL, 450.000 €, 278,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,66 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, 17.345 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Lasten dovoz, posest s hišo in pomožnim objektom, čudovito naravno okolje in le 5 min do centra mesta. Tole vas bo prepričalo! Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Jurovski....

 
 
 
  Hiša, ZALOG PRI MORAVČAH, 398.000 €, 248,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 807 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne samostojne hiše na sončni in mirni lokaciji v naselju Zalog pri Moravčah. Hiša stoji na lepo urejeni parceli z odprtim pogledom na okoliške griče in naravo ter ponuja prijetno družinsko bivanje....

 
 
 
  Hiša, PIVKA, 350.000 €, 238,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

238,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 7.394 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V mirnem okolju pod vznožjem Vremščice, na meji med občino Pivka in občino Divača leži vas Volče. Vas Volče v občini Pivka je mirna vasica s 55 prebivalci. Tu se prodaja nekdaj mogočna kmetija.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 650.000 €, 208,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1932, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v tri stanovanjski meščanski vili, letnik 1932, na naslovu Vidmarjeva 5, Ljubljana. Stanovanje obsega prvo nadstropje in mansardo in po podatkih Geodetske uprave republike Slovenije....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 235.000 €, 118,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.forma-nepremicnine.si

118 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1955, 1. nad., večje stanovanje v I. nadstropju manjšega stanovanjskega bloka, bivalni prostor z izhodom na zastekljen balkon, kuhinja, dve spalnici obe z balkonom, kopalnica/WC, hodnik. Stanovanje sestavljeno 90 m² + dve kleti 33 m². CK plin + opcija....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1/K+P+1+M, posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Hiša, KOZJAK NAD PESNICO, 245.000 €, 111,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

111,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, K+P, Na prodaj je popolnoma prenovljena hiša na mirni in razgledni lokaciji v Kozjaku nad Pesnico. Posestvo obsega 21.508 m2 zemljišča z izrazitim naklonom, primernim za pašnike, sadovnjak ali druge oblike sonaravne rabe.....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710 m². Etažnost K + P....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni najnovejše (26)
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje zadnjih 14 dni padla cena zadnjih 14 dni (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled