• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 urejeno balkon najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 urejeno balkon najceneje" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 876 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 71000 eur
    • do 88000 eur (povprečna cena)
    • do 100000 eur
    • do 888 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 urejeno balkon najceneje'
170.000 €
89.000 €
100.000 €
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 85.500 €, 85,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

85,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 1.905 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Stanovanjska hiša-bivalni vikend z neto tlorisno površino dela stavbe 108,50 m2 po GURS-u se nahaja na hribčku, obsijanim z soncem v občini Podčetrtek in je primerna tako za stalno bivanje kot....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 119.000 €, 186,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

186,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 1985, 654 m2 zemljišča, K+P+M, hiša trbovlje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Trbovljah, zgrajene leta 1905, ki stoji na zemljišču velikosti 654 m². Skupna neto tlorisna površina objekta....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 140.000 €, 200,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Objekt se nahaja v vaškem naselju stanovanjskih hiš. Cesta, ki vodi do hiše je občinska, asfaltirana in ni prometna, kjer se nahaja tudi avtobusna postaja za osnovnošolske otroke. Pred objektom je večje dvorišče in zelenica. Oddaljenost od mesta Celje 13km. Oddaljenost hiše od AC....

 
 
 
  Hiša, CVETKOVCI, 155.000 €, 132,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

132 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.715 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V lepo urejenem in mirnem naselju stanovanjskih hiš v naselju Cvetkovci, ki je od mesta Ormož oddaljeno slabih 10 km, Vam v nakup ponujamo urejeno, vseskozi vzdrževano, tri sobno, visoko pritlično,....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 156.000 €, 191,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

191,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2014, 695 m2 zemljišča, Hiša s pridihom domačnosti - Laško - Reka, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše v naselju Reka, ki je od centra Laškega oddaljeno cca 6 km. Nepremičnina se nahaja na lepo osončeni legi,....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2000, 764 m2 zemljišča, Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 175.000 €, 146,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v naselju Vičava, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z vrtom, v velikost 914 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta, Drave ter mirna in....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 195.000 €, 240,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo starejšo, redno vzdrževano hišo z uporabnim dovoljenjem v centru Žalca. Hiša je samostojna in meri brez podstrešja 240 m2, skupaj s 549 m2 veliko okolico in je na eni najboljših lokacij mesta Žalec. Skupna izmera zemljišča je 669 m2. Hiša je razdeljena na štiri samostojne....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-27 (od skupaj 26)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled