Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur do 1100 eur/m2 urejeno balkon najceneje zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 949 €/m2
Omeji iskanje
Včeraj,
www.indomio.si
202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....
15.05.2026.,
www.indomio.si
177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....
20.05.2026.,
www.indomio.si
167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....
14.05.2026.,
www.indomio.si
242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si