• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje lekarna padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje lekarna padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 607 eur/m2 (malo cenejši)
    • 670 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 19.900 € na 16.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB MURI, 16.000 €, 1254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.07.2025 - 27.000 €
27.02.2026 - 19.900 €
01.04.2026 - 16.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2025.,

www.indomio.si

1.254 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR GRADBENA PARCELA S PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM Zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom v mirnem okolju naselja Selnica ob Muri . Za to zemljišče je že bilo izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 759,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

759,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1990, 6.036 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, proizvodni prostor, zgrajen 1990, ki obsega proizvodni prostor s površino 365,1m2, tehnični prostor s površino 13,3m2, poslovni prostor ( pisarna)....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 162.900 € na 154.900 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STARŠE, 154.900 €, 431,00 m2 cca 360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 162.900 €
17.04.2026 - 154.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

431 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 2.966 m2 zemljišča, Sončna zazidljiva parcela z izjemnim investicijskim potencialom - Starše, prodamo. Cena: 154.900,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Starše posredujemo pri prodaji obsežnega posestva, ki predstavlja odlično priložnost....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 639 eur/m2 čim večje lekarna padla cena (4)
  • nepremicnine.net do 300 m2 čim večje lekarna padla cena (20)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje padla cena (23)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 639 eur/m2 čim večje lekarna (15)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>