• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejše pritličje urejeno najceneje do 79000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejše pritličje urejeno najceneje do 79000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, SREDIŠČE OB DRAVI, 59.900 €, 180,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2024.,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 2.368 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 59.900,00 EUR V mirnem, urejenem naselju stanovanjskih hiš, na obrobju občine Središče ob Dravi, Vam v nakup ponujamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem. Hiša, ki je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČRNOMELJ, 85.000 €, 235,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

235 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2002, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR ČRNOMELJ, Ulica Staneta Rozmana, prodamo poslovni prostor in garsonjero, v skupni površini 235,00 m2, v pritličju poslovno stanovanjske stavbe zgradbe, zgrajene l. 1900. Locirano na frekventni....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 pritličje urejeno najceneje do 79000 eur (12)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejše pritličje najceneje do 79000 eur (1)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 784 eur/m2 najnovejše pritličje urejeno najceneje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>