• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 90000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 90000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 90000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 90000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 640 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 55000 eur
    • do 69000 eur (povprečna cena)
    • do 83000 eur
    • do 694 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 320 m2 do 90000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2'
89.000 €
69.000 €
31.000 €
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

97 m2, zidanica, zgrajena l. 1985, 4.569 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2, zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M. Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. Zemljišče obsega 4.569,00....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 87.000 €, 125,25 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. ČATEŽ - 125,2o m2, zidanica l. 1985, obnova l. 2000 , na zemljišču 824,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje, hišno številko, elektro in vodovodni priključek,....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 166,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2023.,

www.indomio.si

166 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 856 m2 zemljišča, hiša - v treh etažah, v mirnem, bivalno vikendaškem naselju Trška gora, 3 km do priključka AC Ljubljana - Zagreb, 6 km od Novega mesta, 65 km do Ljubljane, z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR Lokacija: objekt....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 912 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2, zgrajene l. 1983, do III. gradbene faze. Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 54.900 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

157 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 9.420 m2 zemljišča, P+1, Izjemna priložnost za gradnjo sanjske hiše v naravi - z vso dokumentacijo in plačanimi prispevki. V mirni in slikoviti vasici Golac prodamo ruševino z vsemi dovoljenji za izgradnjo sodobne enostanovanjske hiše. Projekt....

 
 
 
  Hiša, DEČNO SELO, 69.000 €, 241,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

241,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.017 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V naselju Dečno selo prodamo samostoječo stavbo s pripadajočo parcelo v skupni izmeri 1017 m2. Od tega je 143 m2 zemljišča pod stavbo. Cela parcela spada pod stavbno zemljišče. Leto izgraditve:....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 27.500 €, 102,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled