• GoHome Professional
nepremicnine.net do 3220 m2 do 2000 eur padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 3220 m2 do 2000 eur padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 3220 m2 do 2000 eur padla cena čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 3220 m2 do 2000 eur padla cena čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3060 m2 (malo manjši)
    • 3380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1900 eur (malo cenejši)
    • 2100 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 19.000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2023 - 22.000 €
14.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2023.,

www.indomio.si

20 m2, zidan, zgrajen l. 1890, 3.384 m2 zemljišča, Starejša zidanica v odmaknjenem zaselku Bukovče pri Dolžu. Mirna lokacija v objemu narave. Lega posesti je v smeri jugozahod. Približno 150 m zadnjega dela dostopne poti je po makadamskih kolesnicah. Objekt ima samo en prostor, ki....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 189.000 € na 185.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PIRAN, 185.000 €, 38,00 m2 cca 4870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 189.000 €
13.05.2026 - 185.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, 2/4 nad., Župančičeva ulica, svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prostorska....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 110.000 € na 99.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SEŽANA, 99.000 €, 38,70 m2 cca 2560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 110.000 €
16.04.2026 - 99.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični in frekventni lokaciji na Terminalu v Sežana prodamo poslovni prostor, ki je bil leta 2024 prenovljen in funkcionalno preurejen v prijetno 1-sobno stanovanje, primerno za bivanje ali investicijo za kratkoročno oddajanje. .

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 70.000 € z dne 04.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MALI LIPOVEC, 70.000 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 75.000 €
04.03.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, zidan, zgrajen l. 1982, 2.043 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikenda s pripadajočim zemljiščem in zidanice z vinogradom, v naselju Mali Lipovec v občini Žužemberk. Cena: 70.000,00 €. OBJEKTI: Vikend – zidanica je vertikalno zasnovan....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 268.000 € na 258.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 258.000 €, 42,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 268.000 €
14.05.2026 - 258.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR ODLICNA LOKACIJA – VAŠE ZAVETJE V SREDISCU MESTA Redka priložnost za tiste, ki jim lokacija pomeni vse! Predstavljamo vam dvosobno stanovanje (42 m²) na Taboru – kosu mesta, kjer utrip prestolnice diha skupaj....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 3220 m2 padla cena čim manjše (239)
  • nepremicnine.net do 3220 m2 do 2000 eur čim manjše (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>