• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno z - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno z - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 4.061 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 350000 eur
    • do 440000 eur (povprečna cena)
    • do 530000 eur
    • do 4400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

176,41 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni zadnjih 7 dni'
187.700 €
355.000 €
375.000 €
  Stanovanje, KOSEZE, 540.000 €, 114,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

114,8 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., Na izjemno priljubljeni lokaciji v Kosezah prodamo prestižno 3-sobno penthouse stanovanje, ki se nahaja v najvišjem nadstropju urejenega in prenovljenega bloka z dvigalom. Stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 360.000 €, 66,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

66 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, Sodobno stanovanje, terasa, garaža, dvigalo, le nekaj minut do centra mesta, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR POPOLNA DOSTOPNOST LOKACIJE IN PRIJETNEGA BIVANJA Na odlični lokaciji za Bežigradom (le nekaj minut od centra mesta) prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 330.000 €, 51,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/4 nad., Svetlo, zelo prijetno, prenovljeno in opremljeno stanovanje na vrhu hiše z odlično izkoriščeno prostorsko zasnovo in čudovitim razgledom na morje, ki se nahaja tik ob morju, na Punti v Piranu. Novo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 228.000 €, 46,00 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

46 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1980, pritličje, prodamo. Cena: 228.000,00 EUR V Piranu pri Hotelu Piran in eni najlepših plaž, prodamo v celoti opremljeno stanovanje v izmeri 46 m². Posebna prednost stanovanja je lasten vhod. Stanovanje se nahaja v pritličju in obsega: vhodno vežo, predprostor,....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-13 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled