• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno z - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno z - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni do 4100 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni do 4100 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 3800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 4300 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2025 - 1.230.000 €
31.07.2025 - 930.000 €
15.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2024.,

www.indomio.si

314 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2015, 1.300 m2 zemljišča, P+1, Prodamo hišo z veliko parcelo v bližini morja, s čudovitim razgledom na morje in Dolomite, na izredno mirnem predelu, obdana zgolj z nekaj redkimi in povsem nemotečimi sosedi.. Možna gradnja nove hiše....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 1.280.000 € na 1.180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.04.2026 - 1.280.000 €
19.05.2026 - 1.180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 369.000 € na 349.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IG, 349.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 369.000 €
07.05.2026 - 349.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2025, 212 m2 zemljišča, P+1+M, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, ki stoji na manjši parceli, odlična lokacija v neposredni bližini centra Ig-a in hkrati odmaknjena od prometnih cest, večji del hiše je prenovljen,....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 288.000 € na 220.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2025 - 288.000 €
16.04.2026 - 220.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., prestižno stanovanje z urbano eleganco, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR V srcu mesta, le korak od njegovega živahnega utripa, se nahaja prefinjeno prenovljeno 3-sobno stanovanje, ki združuje brezčasno eleganco in sodobno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 179.900 € na 174.780 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 174.780 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €
15.05.2026 - 174.780 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 174.780,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno do 4100 eur/m2 padla cena (11)
  • nepremicnine.net do 360 m2 čim večje prenovljeno zadnjih 7 dni do 4100 eur/m2 (9)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>