Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dni čim večje do 490000 eur opremljeno stanovanje" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.825 €/m2
Omeji iskanje
Včeraj,
www.indomio.si
117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....
21.05.2026.,
www.dfi.si
88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....
21.05.2026.,
www.indomio.si
88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....
21.05.2026.,
www.dfi.si
75 m², 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Dodaten opis Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja....
18.05.2026.,
www.indomio.si
29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si