• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dni čim večje do 510000 eur Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dni čim večje do 510000 eur zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 36 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.827 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 480000 eur (malo cenejši)
    • 530000 eur (malo dražje)
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, BROD, 449.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR PROSTORNO 3-SOBNO STANOVANJE Z DODATNIM BIVALNIM PROSTOROM V KLETI Zastopamo prodajalca pri prodaji prostornega stanovanja na Tacenski cesti, Ljubljana – Brod (mirna, zelena lokacija ob Savi) Idealno....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

120,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 2008, 3/4 nad., prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Na izjemno zaželeni lokaciji v samem centru mesta je na voljo prostorno staromeščansko 4-sobno stanovanje z bivalno površino 114,3 m². Stanovanje se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dni čim večje do 510000 eur zadnjih 14 dni'
540.000 €
355.000 €
229.000 €
  Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2018, 1/4 nad., adaptirano stanovanje, prodaja se opremljeno stanovanje, velika terasa, lopa za shranjevanje, urejena etažna lastnina, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 375.000 €, 102,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 1995, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V Ljubljani, v priljubljeni soseski Spodnja Šiška, na Lepodvorski ulici, prodamo atraktivno mansardno stanovanje v poslovno-stanovanjski stavbi iz leta 1902. Streha stavbe je bila obnovljena leta....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

95,47 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 315.000 €, 88,60 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 315.000 €, 88,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

88,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno opremljeno stanovanje, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem centru Kamnika,....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.dfi.si

75 m², 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Dodaten opis Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 288.000 €, 75,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1898, adaptirano l. 2014, P/5 nad., Prostorno stanovanje mirna lokacija, prodamo. Cena: 288.000,00 EUR Prostorno in opremljeno 2.5-sobno stanovanje z lastnim vhodom – Rimska cesta Prodamo svetlo, funkcionalno ter opremljeno stanovanje. Nahaja se v nizkem....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 67,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2022, 2/8 nad., velenje - šalek | prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju Šalek v Velenje prodamo prostorno, moderno in zelo sončno dvosobno stanovanje. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 360.000 €, 66,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

66,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, Sodobno stanovanje, terasa, garaža, dvigalo, le nekaj minut do centra mesta, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR POPOLNA DOSTOPNOST LOKACIJE IN PRIJETNEGA BIVANJA Na odlični lokaciji za Bežigradom (le nekaj minut od centra mesta) prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 390.000 €, 60,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2025, 6/9 nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR PRODAMO: Svetlo in takoj vseljivo 2-sobno stanovanje v Prisojah (Koper) Na odlični in priljubljeni lokaciji v naselju Prisoje posredujemo pri prodaji prijetnega, redno vzdrževanega in funkcionalnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

56,25 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 55,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 330.000 €, 51,00 m2 cca 6470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/4 nad., Svetlo, zelo prijetno, prenovljeno in opremljeno stanovanje na vrhu hiše z odlično izkoriščeno prostorsko zasnovo in čudovitim razgledom na morje, ki se nahaja tik ob morju, na Punti v Piranu. Novo....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 110.000 €, 38,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

38,1 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., Na lepi in mirni lokaciji prodamo enosobno stanovanje, nahaja se v drugem nadstropju manjšega bloka; predprostor, kopalnica (tuš), ločen WC, kuhinja z jedilnico, spalnica, večja shramba v kleti, pripadajoči vrt v neposredni....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, etažirana, prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-36 (od skupaj 36)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled