• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur adaptirano zadnjih 7 dni čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur adaptirano zadnjih 7 dni čim večje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 80000 eur (malo cenejši)
    • 89000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

176,41 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Stanovanje, BROD, 449.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR PROSTORNO 3-SOBNO STANOVANJE Z DODATNIM BIVALNIM PROSTOROM V KLETI Zastopamo prodajalca pri prodaji prostornega stanovanja na Tacenski cesti, Ljubljana – Brod (mirna, zelena lokacija ob Savi) Idealno....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 260.000 €, 155,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

155,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2017, 378 m2 zemljišča, VP/1 nad., Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z lastnim vrtom v dvostanovanjski hiši, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja z vrtom v dvostanovanjski hiši v Krškem,....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 229.000 €, 112,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

112,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2004, 1/K+P+1+M, posredujemo pri prodaji atraktivnega meščanskega stanovanja na izredno prepoznavni lokaciji v neposredni bližini kamnitega zgodovinskega mostu, stanovanje je dvosobno in obsega kuhinjo, prehodno jedilnico in veliko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, adaptirano l. 2007, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 375.000 €, 102,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 1995, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V Ljubljani, v priljubljeni soseski Spodnja Šiška, na Lepodvorski ulici, prodamo atraktivno mansardno stanovanje v poslovno-stanovanjski stavbi iz leta 1902. Streha stavbe je bila obnovljena leta....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

95,47 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 360 m2 adaptirano zadnjih 7 dni čim večje (42)
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur zadnjih 7 dni čim večje (21)
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 85000 eur adaptirano čim večje (13)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.