• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur adaptirano cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur adaptirano cena zrasla" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 85000 eur (malo cenejši)
    • 94000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+11%

Spremembe cen iz 239.000 € na 265.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, PREBAČEVO, 265.000 €, 170,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 449.000 €
07.01.2025 - 439.000 €
07.04.2025 - 429.000 €
11.04.2025 - 389.000 €
24.04.2025 - 379.000 €
25.04.2025 - 366.000 €
20.05.2025 - 239.000 €
01.11.2025 - 259.000 €
23.01.2026 - 239.000 €
22.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

170 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2000, 350 m2 zemljišča, P/1 nad., V Prebačevem pri Kranju se prodaja veliko zelo dobro vzdrževano stanovanje v visokem pritličju v dvostanovanjski hiši, na sončni lokaciji, z odličnim dostopom in ločenim vhodom. Urejena je etažna lastnina,....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 465.000 € na 490.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ZGORNJE ŠKOFIJE, 490.000 €, 134,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.03.2026 - 465.000 €
05.05.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., V Zgornjih Škofijah prodamo svetlo in funkcionalno zasnovano 4-sobno stanovanje v celoti obnovljeno v dvostanovanjski hiši. Leta 2025 obnovljena celotna stavba. Stanovanje v 1. nadstropju obsega 91 m2 neto površine ter....

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 199.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Melje, 199.000 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 189.000 €
22.05.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 228.000 € na 238.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, BREŽICE, 238.000 €, 79,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.01.2026 - 228.000 €
23.04.2026 - 238.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

79,85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2026, 1/2 nad., VILA URBANA, nov projekt v Brežicah. Enkratna priložnost za prostorno 3 sobno stanovanje v prvem nadstropju hiše, ki bo v celoti obnovljena in bo v naravi ponujala 3 moderno zasnovana stanovanja z urejeno okolico,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 380 m2 adaptirano cena zrasla (7)
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur cena zrasla (3)
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 90000 eur adaptirano (16)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>