• GoHome Professional
nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2" je bilo najdenih 454 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 553 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 900 m2 (malo manjši)
    • 1000 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 63000 eur (malo dražje)
    • do 400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOKEV, 61.857 €, 783,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490331001-253 Ogled oglasa na strani ponudnika Zemljišče Lokev - bližina Lipice in italijanske meje, 783 m2, zazidljivo. Vodovodni, elektro in telekomunikacijski priključek v bližini. Bližina Divače, Sežane in avtoceste (6km).Cena 79 eur/m2i. Za več informacij smo vam na....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2'
50.000 €
65.000 €
65.000 €
  Zemljišče, PRESTRANEK, 65.000 €, 703,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

703 m2, zazidljiva, 789 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka....

 
 
 
  Zemljišče, KRASNO, 65.000 €, 999,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

999 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V Goriških brdih, v vasi Krasno . Na vrhu vasi je naprodaj stavbno zeljišče za stanovanjsko gradnjo. Parcela ima lep, odprt pogled na Goriška brda. Mirna in sončna lega. Brez provizije za kupca, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, PRESERJE, 65.000 €, 146,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da mu kupec poravna 2%davek na promet nepremičnine. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano!....

 
 
 
 
-32%

Spremembe cen iz 95.000 € na 65.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 65.000 €, 128,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €
22.05.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obsega vinograd v prleški Toskani, ki ga je potremo pomladiti, z možnostjo gradnje zidanice, čudovit razgled do Avstrije, Blatnega jezera, nad vinogradom je pod zidanico velbana klet, asfaltirana cesta; listnat bukov gozd, travnik, njive v enem kosu, gradbena zazidljiva parcela; cesta....

 
 
 
  Hiša, VELIKA NEDELJA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

70,1 m2, zidan, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2016, 1.342 m2 zemljišča, naprodaj očarljiv vikend na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj je prijeten in v celoti opremljen vikend na čudoviti lokaciji z odprtim razgledom in veliko mero zasebnosti. Objekt, zgrajen leta....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, Prodaja se posest manjša posest v okolici Laškega, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodaja se posest velikosti 2,7 ha gozda, 0,37 ha drugih kmetijskih površin. Na kmetiji se nahajata dva starejša objekta, stara kmečka hiša in pomožni kmetijski objekt....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

65 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 652 m2 zemljišča, K+P, hiša s hišno številko ali vikend, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita počitniškabhiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina,....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.indomio.si

65 m2, zidan, zgrajen l. 1995, 652 m2 zemljišča, čudovit vikend z razgledom in goricami, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na prodaj: čudovita hiša s hišno številko ali vikend v srcu mirnega podeželskega območja Podplat, Savinjska, Slovenija. Ta skrbno vzdrževana nepremičnina, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

50,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2005, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lepo osvetljena, vzhodno orientirana pisarna se nahaja na odlični lokaciji v centru mesta, v neposredni bližini Občine, sodišča, pošte. Poslovni prostor ima 12 metrov izložbe in je tako....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2 , zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M . Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine , v naravi gre za del stavbnega zemljišča, del zemljišča na katerem je zasajen vinograd, južne, sončne lege, v rahlem naklonu.....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 65.000 €, 39,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.07.2025.,

www.indomio.si

39,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, pritličje, poleg hotela Europa, strateška lokacija, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega prostora, ki vam lahko služi kot gostinski lokal, bar, kavarna, pekarna, bančna poslovalnica, lekarna, zavarovalniška....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam prazen duplex poslovni prostor v bližini železniške postaje, z velikim izložbenim oknom in vhodom iz ulice. Prostor ima v obeh etažah napeljano vodo in je vseljiv takoj. Dodatni obratovalni stroški so zelo nizki (ca. 100 eur/mesečno). .

 
 
 
  Hiša, BRATONCI, 64.900 €, 89,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

89,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, 1.738 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 64.900,00 EUR BRATONCI – prodamo samostojno hišo z velikim zemljiščem na lepi mirni lokaciji Na mirni in urejeni lokaciji v Bratoncih prodamo samostojno hišo v....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Hiša, GABRSKA GORA, 64.000 €, 20,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

20 m2, lesen, zgrajen l. 2015, 4.679 m2 zemljišča, P+M, Na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, ob asfaltni cesti, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je že postavljen izjemno....

 
 
 
  Hiša, ČRNOMELJ, 63.500 €, 179,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-55 Ogled oglasa na strani ponudnika V belokranjski vasi Zilje nad reko Kolpo posredujemo pri prodaji stare kmečke hiše s pomožnim objektom ter s kmetijskim zemljiščem v izmeri 4.356 m2. Objekt je dvoetažen s pritličjem in nadstropjem, podstrešje je neizkoriščeno.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 63.000 €, 63,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam delno opremljeno ali brez opreme- po želji .

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V račun vzamemo garsonjero v okolici .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 63.000 €, 49,80 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima francosko teraso,centralno ogrevanje-v kopalnici je talno gretje, pred kratkim obnovljena streha. V bližini se nahaja vrtec, šola, trgovina, UKC MB. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zelo mirna okolica .

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 61.900 €, 19,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

19,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, 4/4 nad., Garsonjera na Levstikovi ulici, Maribor - 19,3 m2 (4. nadstropje). Na Levstikovi ulici v Mariboru je na voljo prijetna garsonjera z neto tlorisno površino 19,3 m2. Nahaja se v 4. nadstropju urejenega bloka (brez....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....