• GoHome Professional
nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 gradbeno dovoljenje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 gradbeno dovoljenje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 493 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 900 m2 (malo manjši)
    • 1000 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 57000 eur (malo cenejši)
    • 63000 eur (malo dražje)
    • do 349 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, HRPELJE, 65.000 €, 986,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2025.,

www.indomio.si

986 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR V vasi Obrov se prodaja zazidljiva parcela v skupni velikosti 986 m2. Del tega v velikosti 432,85 m2 je zazidljivo zemljišče, preostali del v velikosti 553,14 m2 je kmetijsko zemljišče. Parcela ima že izdelano gradbeno dovoljenje za....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 912 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2, zgrajene l. 1983, do III. gradbene faze. Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.500 €, 640,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.09.2025.,

www.indomio.si

640 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, vodovod, elektrika, dostop do javne ceste, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 640 m2, sončno, rahlo položno, ob robu naselja. Na parceli je možno graditi stanovanjsko stavbo, za katero je že pridobljeno gradbeno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 60000 eur najdražje do 950 m2 gradbeno dovoljenje'
54.900 €
52.000 €
50.000 €
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, Soteska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo za obnovo ali nadomestno gradnjo, tlorisne velikosti 44,00 m2, zgrajene l. 1800 ter obnovljene l. 1930 . Zasnovana je v treh etažah, K+N+M , kjer sta klet in nadstropje povezani z zunanjimi lesenimi stopnicami, mansarda/podstrešje....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Hiša, SEMIČ, 45.000 €, 36,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

36,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2021, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR SEMIČ, Smuška cesta, prodamo zidanico, velikosti 36,80 m2, zgrajene l. 1907, delno na novo zgrajene l. 2021, zasnovane v dveh etažah, K + P. Zemljišče obsega 185,00 m2 površine,....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 27.500 €, 102,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!