• GoHome Professional
nepremicnine.net do 82000 eur do 700 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 82000 eur do 700 m2 zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 82000 eur do 700 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni zadnjih 7 dni najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 82000 eur do 700 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni zadnjih 7 dni najdražje" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 738 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 740 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 77000 eur (malo cenejši)
    • 86000 eur (malo dražje)
    • do 633 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 89.000 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321063-48 Ogled oglasa na strani ponudnika V občini Destrnik, ob glavni cesti Svetinci prosredujemo pri prodaji manjše hiške na velikem zazidljivem zemljišču. Po GURSU stavba meri 105,7 m2 od tega 75,7 m2 uporabne površine. Stoji na zemljišču v izmerah 3.005 m2, ki je....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 82000 eur do 700 m2 zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni zadnjih 7 dni najdražje'
85.000 €
85.000 €
73.900 €
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, KASAZE, 49.900 €, 686,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

686 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, žalec - kasaze / gradbeno zemljišče 686 m2, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR ŽALEC – KASAZE / GRADBENO ZEMLJIŠČE 686 m² Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Kasaze pri Žalcu posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča v velikosti 686 m². Parcela....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 45.000 €, 40,10 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

Na odlični lokaciji v mirnem in zelenem okolju je naprodaj zidanica klasične, masivne gradnje, primerna za oddih, sprostitev ali vikend bivanje. Objekt je opremljen z vodovodom, elektriko ter ima hišno številko. .

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 32.000 €, 66,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

66,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1860, adaptirana l. 2016, 6.624 m2 zemljišča, pritličje, hiša z večjim kmetijskim in gozdnim zemljiščem, gradbeno in uporabno dovoljenje, drvarnica z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR SAMOSTOJNA....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-19 (od skupaj 19)

<< <1> >>