• GoHome Professional
nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadst - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadst - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadstropje adaptirano Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadstropje adaptirano zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2 (malo manjši)
    • 870 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 83000 eur (malo cenejši)
    • 92000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 390.000 €, 60,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 830 m2 prvo nadstropje adaptirano zadnjih 14 dni (12)
  • nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 adaptirano zadnjih 14 dni (3)
  • nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadstropje zadnjih 14 dni (3)
  • nepremicnine.net do 88000 eur do 830 m2 prvo nadstropje adaptirano (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona