• GoHome Professional
nepremicnine.net najdražje obnovljena dvorišče do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net najdražje obnovljena dvorišče do - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net najdražje obnovljena dvorišče do 300000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net najdražje obnovljena dvorišče do 300000 eur" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.852 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 280000 eur (malo cenejši)
    • 310000 eur (malo dražje)
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 285.000 €, 102,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini centra Maribora na Mladinski ulici, v neposredni bližini mestnega parka prodamo vrhunsko obnovljeno 2 sobno stanovanje v velikosti 102 m2, ki se nahaja v pritličju staro meščanske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, VELIKI KAMEN, 326.000 €, 121,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2024.,

www.indomio.si

121,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, 5.687 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Hiša se nahaja v Posavju, v mirnem vinogradniškem okolju, v Kozjanskem parku, na hribu s čudovitim razgledom. Ta čudovita posest ponuja enkraten razgled, mir in zasebnost. V sklopu nastanitve....

 
 
 
  Hiša, ŽUPANJE NJIVE, 319.000 €, 170,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

Smostojna hiša, Ljubljana okolica - Kamnik (Županje Njive), zgrajena l. 1967, obnovljena l. 2000, P+1+2, neto tlorisna površina 244,30 m2, uporabna površina 170,80 m2, shramba 12,00 m2, balkon 16,00 m2, terasa 25,00 m2, garaža 20,50 m2, zemljišče 283,00 m2. Cena: 319.000 EUR. V naselju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net najdražje obnovljena dvorišče do 300000 eur'
260.000 €
279.000 €
267.000 €
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, adaptirano l. 1985, 1/2 nad., prodamo prostorno pet sobno meščansko stanovanje z balkonom in teraso, ki je v postopku etažiranja, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Stanovanje z uporabno površino 162,90 m2 ima naslednjo razporeditev: prostoren....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 259.000 €, 156,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

156,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2024, 111 m2 zemljišča, K+P+1+M, neto tlorisne površine 156,4 m2, uporabne površine 96,1 m2,v celoti leta 2024 obnovljena in opremljena, zamenjane vse inštalacije, vgrajen nov ogrevalno- hladilni sistem s toplotno črpalko, sanirana....

 
 
 
  Hiša, VELIKI DOL, 245.000 €, 201,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

201 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 2016, 464 m2 zemljišča, Prodamo kraško hišo v Velikem Dolu, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR Sodelujemo pri prodaji večje samostojne kraške hiše v naselju Veliki dol. Gre za delno prenovljeno kraško domačijo urejeno v dvostanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 240.000 €, 243,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (242,5 m2 neto površine, povzeto po GURS) v občini Hoče - Slivnica (naselje Rogoza), ki je bila zgrajena leta 1986 in stoji na 342 m2 velikem zemljišču (povzeto po GURS) na sončni....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 156,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

156 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji idilične....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 364,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

364 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1810, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
+15%

Spremembe cen iz 195.000 € na 225.000 € z dne 16.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, KOSTEL, 225.000 €, 224,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 195.000 €
16.05.2026 - 225.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

224 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 626 m2 zemljišča, Prostorna hiša z dvema ločenima etažama ponuja številne možnosti - bivanje dveh družin, kombinacijo doma in poslovnega prostora ali investicijo. Na sončni parceli 626 m2 stoji 224 m2 velika hiša s pokritim parkiriščem, letno....

 
 
 
  Hiša, ROGATEC, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 895 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Družinska hiša v Trličnem, Rogatec Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Trlično, Rogatec, je na voljo prostorna družinska hiša, ki stoji na zemljišču velikosti 895 m². Hiša,....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 199.000 €, 357,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.indomio.si

357,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 1997, 1.139 m2 zemljišča, P+1, naprodaj - hiša na artvižah, prodamo. Cena: cca 199.000,00 EUR V osrčju mirne brkinske vasi Artviže, obdane z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj zaokrožena kmečka domačija,....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Hiša, LIPOVCI, 164.800 €, 473,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

473 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 1.260 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 164.800,00 EUR LIPOVCI – prostorna hiša z dvema stanovanjema in velikim potencialom za investicijo Na prodaj je prostorna hiša v Lipovcih, zgrajena leta 1965, s prenovljeno streho (20019)....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAČE, 152.800 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1009 Ogled oglasa na strani ponudnika Poslovni prostori se nahajajo v samem centru Rač, nasproti gradu. Stavba je bila zgrajen l. 1900, a je bila obnovljena - l 1980 fasada, l. 1975 streha. Tudi poslovni prostori, ki so etažno urejeni, so bili obnovljeni. Možen....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.950 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 149.950 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 175.000 €
10.04.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 149.950 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, K+P, Na mirni in hkrati zelo dostopni lokaciji v širšem središču Murske Sobote, na Partizanski ulici, je na voljo urejena in vzdrževana stanovanjska hiša, ki je bila v zadnjih letih postopno celovito posodobljena, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

26,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1852, adaptirana l. 1970, 1/4 nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru mesta, v bližini hotela Lev, prodamo gasronjero z visokimi stropi (višina 3,70m), kar omogoča dober izkoristek. Kvadratura je 26,3m2 (po GURSU), vendar je....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUTOMER, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., V strogem centru Ljutomera, na Miklošičevem trgu 1, je naprodaj lepo vzdrževano 1,5-sobno stanovanje v meščanskem objektu iz leta 1880. Stanovanje je svetlo, funkcionalno zasnovano, brez bremen in takoj vseljivo, z....

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-26 (od skupaj 25)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled