• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 7 dni do 3600 eur najdraž - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni do 3600 eur najdraž - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 7 dni do 3600 eur najdražje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni do 3600 eur najdražje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 3400 eur (malo cenejši)
    • 3700 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŽALEC, 3.300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-203 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji logističnega centra v Žalcu ( 50 km do LJ in MB), - 9.450 M2 stavbnega zemljišča - 1.379,20 M2 poslovni objekt (zgrajeno leta 2000 ) - 1.156,90 M2 poslovni objekt ( zgrajeno leta 2009 ) - 50 parkirnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 2.678.150 €, 1847,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.847 m2, pisarna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2019, 1/6 nad., Na odlični poslovni lokaciji na Celovški cesti 150 v Ljubljani prodajamo večji poslovni sklop v skupni izmeri 1.847 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju urejene poslovne stavbe z dvigalom, prodamo. Cena: 1.450,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 2.469.000 €, 4938,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

4.938 m2, kmetijsko zemljišče, Na najlepšem delu Slovenske obale se prodaja večja parcela, z odprtim pogledom na morje. Na parceli je nasajenih več oljk ter drugih dreves. Nahaja se neposredno ob dovozni poti. Zraven parcele se nahaja vsa komunalna infrastruktura. Vredna ogleda, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 1.089.000 € na 1.260.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.260.000 €, 1050,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2026 - 1.089.000 €
23.05.2026 - 1.260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 980.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-77 Ogled oglasa na strani ponudnika V osrčju Poljanske doline posredujemo pri prodaji uglednega gostišča z 200 letno tradicijo. Stavba je bila zgrajena leta 1820, ter stoji na 2.062 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 365,4 m2 skupne površine, od tega 319,4 m2 uporabne....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU, 980.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-222 Ogled oglasa na strani ponudnika LOGISTIČNI CENTER / TIK OB AC PRIKLJUČKU VUČJA VAS / LJUTOMER / MURSKA SOBOTA Posredujemo pri prodaji logističnega centra z skladiščno-servisnim objektom velikosti 400 m2. Objekt zgrajen leta 2021 skupaj z urejenimi parkirišči....

 
 
 
  Hiša, SUŠAK, 945.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-457 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo kombiniran poslovni ter stanovanjski del nepremičnine SLAŠČIČARNA SUSAK. Slaščičarna ima 40 let neprekinjenega obratovanja ( skozi sezono ), prodaja se v kompletu z vsem inventarjem (FIRMO). V ponudbeno ceno je vključena....