• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje urejeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje urejeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje urejeno do 160 m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje urejeno do 160 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.173 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manjši)
    • 170 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 250000 eur
    • do 310000 eur (povprečna cena)
    • do 370000 eur
    • do 3100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje urejeno do 160 m2 zadnjih 14 dni'
359.000 €
95.000 €
100.000 €
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

29,6 m2, garsonjera, zgrajena l. 1958, adaptirana l. 2020, P/3 nad., Prodamo svetlo, delno prenovljeno in lepo vzdrževano garsonjero v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Plavžu, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 139.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji na Brodarjevi....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 2007, 4. nad., Na odlični lokaciji v Magdaleni prodamo prostorno in lepo ohranjeno garsonjero velikosti skoraj 50 m2. Stanovanje odlikujejo velika steklena površina, obilica naravne svetlobe ter velik balkon po celotni širini stanovanja z JV orientacijo.....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 169.000 €, 57,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

57,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, 1/6 nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V Brežicah na Gubčevi ulici prodamo svetlo in prijetno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,1 m², ki se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1971. Stanovanje odlikuje odlična lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710 m². Etažnost K + P....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 200.000 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

83 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 1998, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega dvosobnega stanovanja na Vodopivčevi ulici v Kranju, ki se nahaja na drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1890. Po podatkih Geodetske uprave Republike....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 205.000 €, 67,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1987, adaptirano l. 2022, 2/8 nad., velenje - šalek | prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju Šalek v Velenje prodamo prostorno, moderno in zelo sončno dvosobno stanovanje. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, BEZENŠKOVO BUKOVJE, 235.000 €, 120,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

120,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.011 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, sončna lega, panoramski razgled, sadovnjak, vrt, garaža, bližina Vojnika in Frankolovega, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju naselja Bezenškovo Bukovje, ki se nahaja v bližini....

 
 
 
  Hiša, KOZJAK NAD PESNICO, 245.000 €, 111,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

111,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, K+P, Na prodaj je popolnoma prenovljena hiša na mirni in razgledni lokaciji v Kozjaku nad Pesnico. Posestvo obsega 21.508 m2 zemljišča z izrazitim naklonom, primernim za pašnike, sadovnjak ali druge oblike sonaravne rabe.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 256.500 €, 156,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

156,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2018, 873 m2 zemljišča, P+1, samostojna dvostanovanjska hiša, sončna lokacija, družinam prijazna ulica, prostorna hiša, urejena, vzdrževana, prodamo. Cena: 256.500,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA VITA - GORNJA RADGONA - OB PROGI V Gornji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 258.000 €, 45,00 m2 cca 5730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

45 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1961, 3/4 nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Na mirni in vse bolj zaželeni lokaciji v Črnučah prodamo prijetno in svetlo dvosobno stanovanje. Odlikuje ga funkcionalen tloris, ki obsega predprostor, dnevnobivalni prostor s kuhinjo, spalnico ter kopalnico.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 267.000 €, 154,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

154,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 597 m2 zemljišča, Družinska hiša, odlična lokacija, Šentjur, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR DRUŽINSKA HIŠA, Goriška, ŠENTJUR DRUŽINSKA HIŠA, Goriška, ŠENTJUR, leto izdelave 1990, neto površina stavbe 154,40 m2, površina parcele 597 m2. LOKACIJA....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 268.000 €, 57,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2025, 6/9 nad., prodamo. Cena: 268.000,00 EUR PRODAMO: Svetlo in takoj vseljivo 2-sobno stanovanje v Prisojah (Koper) Na odlični in priljubljeni lokaciji v naselju Prisoje posredujemo pri prodaji prijetnega, redno vzdrževanega in funkcionalnega....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 340.000 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

75,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1982, 3/4 nad., prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 4s stanovanja v Livadah, Ulica IX Korpusa. Stanovanje je bilo v letih delno obnovljeno, menjana okna v dveh sobah, vhodna protivlomna vrata, zastekljen balkon ter sprotno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, adaptirano l. 2007, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 385.000 €, 121,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 688 m2 zemljišča, P+M, Predstavljamo vam sodobno, prostorno družinsko hišo v urejenem in mirnem naselju, kjer se stikata narava in udobje sodobnega bivanja.Hiša stoji na sončni, ravni parceli velikosti 688 m2, ki ponuja obilico prostora za vrt,....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

71,34 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 390.000 €, 60,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 540.000 €, 114,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

114,8 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2020, 4/4 nad., Na izjemno priljubljeni lokaciji v Kosezah prodamo prestižno 3-sobno penthouse stanovanje, ki se nahaja v najvišjem nadstropju urejenega in prenovljenega bloka z dvigalom. Stanovanje je bilo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

108,25 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....