• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje zadnjih 1 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje zadnjih 1 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje zadnjih 14 dni 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje zadnjih 14 dni 190 m2" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.979 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 207,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 2.097,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net zadnjih 7 dni najceneje zadnjih 14 dni 190 m2'
114.000 €
160.000 €
279.000 €
  Hiša, ŠENTRUPERT, 140.000 €, 177,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTRUPERT, Hrastno, prodamo vikend, zgrajen leta 1900, obnovljen leta 2002 (fasada) in leta 2000 (streha), ki obsega 176,60 m2 skupne površine ter 132,40 m2 uporabne površine. Parcela v skupni površini 1.638,00 m2, je locirana v mirnem naselju podeženskih hiš in vinogradniških kmetijskih....

 
 
 
  Hiša, BUJE, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji starejše istrske hiše v naselju Škudelin, tik od meji, ob mejnemu prehodu Sečovlje, na hrvaški strani. Hiša je bivalna in ima 3 nadstropja. Na spodnji strani je klet oz garaza, z zgornje strani pa je....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 290.000 €, 193,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 10.006 m2 zemljišča, V Čermožiših (občina Žetale) prodajamo skrbno vzdrževano, popolnoma opremljeno medetažno hišo s pomožnim objektom in garažo. Posestvo obsega kar 10.006 m2 zemljišča z lastnim gozdom, ki stanovalcem zagotavlja popolno zasebnost....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 298.000 €, 206,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

206 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1991, 231 m2 zemljišča, 3/4 nad., prodamo. Cena: 298.000,00 EUR BLED – PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI BIVANJE V NEPOSREDNI BLIŽINI JEZERA Posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja z vrtom, v stanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v urejenem in mirnem....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

192,31 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,31 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 188,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Brod, prodamo stanovanjsko hišo - dvojček, površine stavbe 188,10 m2 (uporabne površine 102,40 m2), zgrajene l. 1995 , ter zasnovane v dveh etažah, P + M. Poleg stanovanjske hiše stoji nadstrešek za dva avtomobila. Na zelenici pa stoji lesena baraka, površine 13,30 m2,....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

196,51 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,32 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 415.000 €, 189,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

189 m2, samostojna, zgrajena l. 2015, 524 m2 zemljišča, P+1+M, novejša hiša, iskana lokacija Zagrad, toplotna črpalka, talno ogrevanje, opremljena hiša, južna lega, tlakovana dvorišče, garaža za dva avtomobila, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Prodamo novejšo samostojno hišo na odlični....

 
 
 
  Stanovanje, BROD, 449.000 €, 175,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, adaptirano l. 2013, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR PROSTORNO 3-SOBNO STANOVANJE Z DODATNIM BIVALNIM PROSTOROM V KLETI Zastopamo prodajalca pri prodaji prostornega stanovanja na Tacenski cesti, Ljubljana – Brod (mirna, zelena lokacija ob Savi) Idealno....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 450.000 €, 191,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

191,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 554 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR SODOBNA HIŠA V RAČAH – SVETLOBA, PROSTORNOST IN ELEGANCA Pametni dom brez kompromisov ter premišljeni detajli, ki ustvarjajo razliko. Hiša, ki ni le dom, ampak občutek prestiža, udobja in sodobnega....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 475.000 €, 201,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

201,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 937 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na odlični lokaciji v Frankolovem prodamo prostorno, svetlo in sodobno opremljeno hišo, ki stoji na skrbno urejeni parceli velikosti 937 m². Hiša je bila dokončno urejena in vseljena novembra 2021,....

 
 
 
  Hiša, LOKA PRI MENGŠU, 480.000 €, 175,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 455 m2 zemljišča, P+1, prenovljena in urejana, garaža za 3 avtomobile,mirna okolica na robu naselja, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Hiša je bila prenovljena pred 20 leti, narejeni sta dve ločeni stanovanji, eno v pritličju in drugo v nadstropju,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 549.000 €, 181,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Hiša, ŽIROVNICA, 595.000 €, 190,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

190,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 977 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 595.000,00 EUR PROSTORNA IN SONČNA HIŠA Z RIBNIKOM V Žirovnici prodamo samostojno hišo s prostornim vrtom, kot ločena zazidljiva parcela. Hiša je izjemno sončna, z jugozahodno lego, ki zagotavlja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 650.000 €, 208,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1932, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v tri stanovanjski meščanski vili, letnik 1932, na naslovu Vidmarjeva 5, Ljubljana. Stanovanje obsega prvo nadstropje in mansardo in po podatkih Geodetske uprave republike Slovenije....

 
 
 
  Hiša, HRIB, 850.000 €, 200,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-68 Ogled oglasa na strani ponudnika VILA, Miklavški hrib, CELJE VILA, Miklavški hrib, Celje, leto izdelave 1939, zadnja obnova leta 2018/19, površina stavbe 200 m2 (gurs), površina parcele 3.417 m2. LOKACIJA: vila na Miklavškem hribu ponuja čudovit razgled na....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

176,41 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>