• GoHome Professional
nepremicnine.net zadnjih 7 dni najnovejše do 3600 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni najnovejše do 3600 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net zadnjih 7 dni najnovejše do 3600 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net zadnjih 7 dni najnovejše do 3600 eur čim večje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 3400 eur (malo cenejši)
    • 3700 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MAKOLE, 32.000 €, 6624,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

6.624 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko in gozdno zemljišče, manjša hiša z gradbenim in uporabni, dovoljenjem, gospodarski objekt z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR POSESTVO Z GOZDOM, KMETIJSKIM ZEMLJIŠČEM IN STANOVANJSKO....

 
 
 
  Zemljišče, MALO TREBELJEVO, 98.000 €, 4677,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.677 m2, zazidljiva, na mirni lokaciji z lepim razgledom, za gradnjo eno- ali dvostanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v vasi Malo Trebeljevo, v občini Ljubljana. Leži na mirni lokaciji z lepim razgledom, ki je od AC obroča oddaljena 20 minut vožnje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 2.678.150 €, 1847,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.847 m2, pisarna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2019, 1/6 nad., Na odlični poslovni lokaciji na Celovški cesti 150 v Ljubljani prodajamo večji poslovni sklop v skupni izmeri 1.847 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju urejene poslovne stavbe z dvigalom, prodamo. Cena: 1.450,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, GABROVICA PRI ČRNEM KALU, 106.200 €, 885,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

885 m2, zazidljiva, V Gabrovici pri Črnem Kalu je na voljo zazidljivo zemljišče v velikosti 885 m2, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 V Gabrovici pri Črnem Kalu je na voljo zazidljivo zemljišče v velikosti 885 m2, sestavljeno iz 2 parcel. Parceli sta ravni, s pravno urejenim dostopom.....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 95.000 €, 381,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

381,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 461 m2 zemljišča, P+M, Na Ptujski Gori je naprodaj poslovno-stanovanjski objekt z idejnim projektom za 4 stanovanja. Skupna površina znaša 381,4 m2, parcela 461 m2. Objekt stoji ob asfaltni cesti, ima urejeno zemljiškoknjižno stanje, urejen....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Hiša, JUROVSKI DOL, 450.000 €, 278,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,66 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, 17.345 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Lasten dovoz, posest s hišo in pomožnim objektom, čudovito naravno okolje in le 5 min do centra mesta. Tole vas bo prepričalo! Sveti Jurij v Slovenskih Goricah, Jurovski....

 
 
 
  Hiša, ZALOG PRI MORAVČAH, 398.000 €, 248,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 807 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne samostojne hiše na sončni in mirni lokaciji v naselju Zalog pri Moravčah. Hiša stoji na lepo urejeni parceli z odprtim pogledom na okoliške griče in naravo ter ponuja prijetno družinsko bivanje....

 
 
 
  Hiša, PIVKA, 350.000 €, 238,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

238,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 7.394 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V mirnem okolju pod vznožjem Vremščice, na meji med občino Pivka in občino Divača leži vas Volče. Vas Volče v občini Pivka je mirna vasica s 55 prebivalci. Tu se prodaja nekdaj mogočna kmetija.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 650.000 €, 208,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1932, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanja v tri stanovanjski meščanski vili, letnik 1932, na naslovu Vidmarjeva 5, Ljubljana. Stanovanje obsega prvo nadstropje in mansardo in po podatkih Geodetske uprave republike Slovenije....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net zadnjih 7 dni najnovejše čim večje (35)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni