• GoHome Professional
novogradnja ljubljana balkon Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • novogradnja ljubljana balkon Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - novogradnja ljubljana balkon Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "novogradnja ljubljana balkon zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 301,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v prijetni soseski v Tomačevem v Ljubljani. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 300,9 m2 neto tlorisne površine, od tega 157,6 m2 uporabne površine. Pridobljeno je dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Podamo dvosobno stanovanje v Bežigradu (Ježica) Na priročni lokaciji v Ljubljani, na Ježici je za nakup na voljo dvosobno stanovanje v velikosti 50 m2. Stanovanje obsega: manjši hodnik kuhinjo z izhodom na teraso dnevni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

95,47 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 1.150.000 €, 248,00 m2 cca 4640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

248,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1954, 620 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji trostanovanjske hiše na Koleziji, ki je bila zgrajena leta 1954. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije zemljišče meri 620 m², hiša pa ima 351,8 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 1. nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na eni izmed mirnejših ulic za Bežigradom prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno trosobno stanovanje, ki se nahaja v prvem nadstropju urejene večstanovanjske stavbe. Stanovanje vas bo navdušilo s funkcionalnim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 398.000 €, 67,00 m2 cca 5940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

67,8 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1986, 2/5 nad., dvigalo, balkon, klima, možen odkup garaže, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR Prodaja 2,5 sobnega stanovanja - Metoda Mikuža Na odlični lokaciji prodamo svetlo in funkcionalno 2,5 sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

56,25 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • ljubljana balkon zadnjih 14 dni (16)
  • novogradnja ljubljana balkon (2)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr