• GoHome Professional
poslovni prostori štajerska najceneje urejeno padl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori štajerska najceneje urejeno padl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori štajerska najceneje urejeno padla cena

  • Za iskalni niz "poslovni prostori štajerska najceneje urejeno padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

• Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 65.000 € na 59.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PESNICA PRI MARIBORU, 59.900 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 59.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

24,9 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 2009, P/3 nad., prodamo. Cena: 59.900,00 EUR Cvetličarna v centru Pesnice Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - cvetličarne v centru Pesnice. Cvetličarna se nahaja v novejšem trgovsko poslovnem centru, zgrajenem leta....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • poslovni prostori štajerska najceneje padla cena (3)
  • poslovni prostori štajerska najceneje urejeno (47)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled