Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 239 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 919 €/m2
Omeji iskanje
25.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321069-23 Ogled oglasa na strani ponudnika LOVRENC NA POHORJU, PODRAVJE. Predstavljamo vam privlačno nepremičnino - delavnico za obdelavo lesa na Lovrencu na Pohorju, ki ima obsežno zemljišče s skupno površino 7.867 m2. Ta izjemna nepremičnina je idealna za podjetje,....
23.02.2023.,
www.indomio.si
5.590,4 m2, pisarna, zgrajena l. 1948, prodamo. Cena: 4.200.000,00 EUR MARIBOR , KOVINSKI POSLOVNI OBJEKT , skupna površina objekta 5.590,40 m2, zgrajen leta 1948 na parceli 680-600 v izmeri 1.312 m2. Komunalna infrastruktura: EI, TKI-optika, VO, KA, plin. Stavba je v letu 2022 prenovljena....
25.07.2025.,
www.indomio.si
3.754,03 m2, pisarna, zgrajena l. 1988, 10.672 m2 zemljišča, Pisarniški in pomožni prostori ter parkirišča na odlični lokaciji v Mariboru, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR Predmet prodaje so pisarniški in pomožni prostori v poslovni stavbi v Mariboru, solastniški delež na dostopni....
21.02.2026.,
www.indomio.si
2.452,1 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 2007, 6.445 m2 zemljišča, nova gorica - turistično nastanitveni kompleks, prodamo. Cena: 3.400.000,00 EUR NOVA GORICA - TURISTIČNO NASTANITVENI KOMPLEKS Na odlični lokaciji v Novi Gorici, le 4 km od mejnega prehoda z Italijo ter 5 km....
23.04.2026.,
www.lares.si
Prodaja poslovne stavbe v Industrijski coni Hrpelje .
23.07.2020.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490351002-267 Ogled oglasa na strani ponudnika V urejeni poslovni stavbi v neposredni bližini centra mesta prodamo pisarne v skupni izmeri 1.500 m2. Pisarne obsegajo polovico 2. nadstropja in celotno 4. nadstropje. Prostori so svetli, urejeni in obrnjeni na vse strani neba.....
20.03.2025.,
www.indomio.si
3.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1987, adaptiran l. 2022, 7.330 m2 zemljišča, Poslovna stavba s prostori, ki so primerni za podjetja, ki so aktivna na področju farmacije, medicine, biotehnologije, kozmetike, prehranskih dopolnil ali elektronike. Čisti prostori površine 1.300....
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Poslovno skladiščni objekt, etažnosti P+1. Površina pritličja 1406m2, površina nadstropja 1406m2, pripadajoče funkcionalno zemljišče 1500m2. Gradbeno dovoljenje je pridobljeno za potrebe proizvodnje, trgovine in skladiščenja. Objekt je zaključen do podaljšane III. gradb. faze (objekt....
07.05.2020.,
www.nepremicninskioglasnik.com
SLOVENSKE KONJICE, 5.100 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, 3.000 m2, na izredno lepi lokaciji v centru mesta. Oddaljen od avtoceste cca 2 km. Objekt v 3. grf., ima 6 etaž (K+P+4) vsaka etaža meri 850 m2. Primeren je za različne poslovne dejavnosti, tudi za skladiščenje. Ob....
23.04.2026.,
www.lares.si
Prodamo proizvodne prostore, ki se nahajajo v 1. nadstropju poslovne stavbe v industrijski coni v Stegnah. Prostori so trenutno v uporabi kot proizvodni prostori, manjši del pa ima urejene pisarne. Prostori se lahko tudi uredijo za drugo namembnost. Imajo velik potencial za preureditev....
25.10.2025.,
www.indomio.si
2.054 m2, kombiniran prostor, v stavbi zgrajeni l. 1888, 800 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.490.000,00 EUR Na prodaj je večnamenski poslovno–stanovanjski objekt v samem središču Celja, na eni izmed najbolj prepoznavnih mestnih lokacij. Objekt stoji na Stanetovi ulici 3, v neposredni....
11.12.2025.,
www.indomio.si
1.500 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2005, 1. nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR PRODAMO SKLADIŠČE S PISARNAMI V POSLOVNI CONI V ŠIŠKI Na odlični lokaciji v poslovni coni v Šiški dolgoročno prodamo prostorne in funkcionalne poslovne prostore, ki so primerni za skladiščenje....
23.01.2025.,
www.indomio.si
2.393 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2008, 2/2 nad., prodamo. Cena: 1.400.000,00 EUR Poslovno-skladiščni prostor na odlični lokaciji v Murski Soboti Na prodaj je sodoben poslovno-skladiščni prostor v mirnem in lahko dostopnem delu Murske Sobote, ki ponuja izjemno poslovno priložnost....
Spremembe cen iz 1.458.250 € na 1.366.951 €
z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
17.12.2024 - 1.535.900 €
04.06.2025 - 1.458.250 €
03.04.2026 - 1.366.951 €
17.12.2024.,
www.indomio.si
Poslovni prostor – kombiniran prostor, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 1986, 1./4.nad. v poslovni stavbi, skupna površina 1535,90 m2. Cena: 890,00 EUR/m2 + DDV. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, s hitrim dostopom do obvoznice, posredujemo pri prodaji proizvodnih prostorov....
30.04.2026.,
www.indomio.si
1.531 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, 1. nad., prodamo. Cena: 890,00 EUR/m2 PRODAMO SKLADIŠČE S PISARNAMI V POSLOVNI CONI V ŠIŠKI Na odlični lokaciji v poslovni coni v Šiški prodamo prostorne in funkcionalne poslovne prostore, ki so primerni za skladiščenje ali proizvodnjo ter spremljajoče....
09.12.2025.,
www.indomio.si
1.146,25 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2016, 1.599 m2 zemljišča, Unikatna investicijska priložnost v osrčju slovenske Istre - mirna podeželska atmosfera le nekaj minut od Kopra in JadranaNa izjemni lokaciji v Marezigah, znanih po vinu, tradicionalni istrski kulinariki in nepozabnih....
26.02.2026.,
www.indomio.si
1.146 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2016, 1.599 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR Naprodaj butični, turistični vinsko - kulinarični objekt v III. Gradbeni fazi, ki se nahaja eni najlepših točk na obali v idilični vasici Marezige in nudi čudovit odprt pogled na morje,....
23.04.2026.,
www.lares.si
Proizvodni prostori z izjemnim potencialom – Stegne, Ljubljana .
20.06.2025.,
www.indomio.si
1.500 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2003, 6.403 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.250.000,00 EUR Posestvo, ki se nahaja le 10 minut od Kranja, ponuja kombinacijo zgodovinskega šarma in velikega potenciala za razvoj. Nahaja se v mirni vasici, obsega 3.918 m2 zemljišča,....
11.10.2024.,
www.indomio.si
1.528,6 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2022, 2.104 m2 zemljišča, Domača gostilna v Selnici ob Dravi, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Na dobro vidni in frekventni lokaciji v Selnici ob Dravi prodajamo prehrambni gostinski lokal in stanovanjski objekt.....
05.06.2024.,
www.indomio.si
1.242,2 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1957, adaptiran l. 2021, 353,68 m2 zemljišča, V poslovni coni Šmartno pri Litiji se prodaja popolnoma obnovljen poslovni objekt uporabne površine cca.1400 m2 (1242,2 m2 GURS) z 353,68 m2 zemljišča. Pred stavbo in za stavbo je parkirišče za....
02.07.2025.,
www.indomio.si
730 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2019, 655 m2 zemljišča, P+1+M, Poslovni prostori, Stegne, cca 730 m2, 1.000.000 EUR + davščine, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Na odlični lokaciji v industrijski coni Stegne, PRODAMO izjemne poslovne prostore v velikosti....
22.05.2025.,
www.indomio.si
720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....
11.09.2025.,
www.indomio.si
1.319 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.990,00 EUR NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....
11.09.2025.,
www.indomio.si
1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....
07.05.2026.,
www.indomio.si
1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....
21.01.2025.,
www.indomio.si
1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....
11.12.2024.,
www.indomio.si
1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....
15.05.2026.,
www.indomio.si
670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....
25.07.2022.,
www.nepremicninskioglasnik.com
V MIRNEM IN DOSTOPNEM DELU. LASTNO PARKIRIŠČE. .
08.10.2024.,
www.indomio.si
2.229 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1360, adaptiran l. 1952, 12.808 m2 zemljišča, Grad Gracarjev Turn je izjemna srednjeveška trdnjava, ki se nahaja v mirni vasici Hrastje, v občini Šentjernej. Ta odlično ohranjen grad združuje zgodovinsko vrednost in naravne lepote, kar ustvarja....
12.02.2025.,
www.indomio.si