• GoHome Professional
poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 nazadnj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 nazadnj - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 nazadnje objavljeni oglasi padla cena

  • Za iskalni niz "poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 nazadnje objavljeni oglasi padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 1200 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1300 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-16%

Spremembe cen iz 950.000 € na 800.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MIRNA, 800.000 €, 770,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 950.000 €
24.03.2026 - 800.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

770 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1100, adaptiran l. 1990, 7,67 m2 zemljišča, Grad Mirna je eden lepših in redkih delno obnovljenih kulturnih spomenikov srednjeveške arhitekture v Sloveniji, ki je nastal že proti koncu 11. stoletja. Med drugo svetovno vojno je bil grad požgan in....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 1.458.250 € na 1.366.951 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 1.366.951 €, 1535,00 m2 cca 890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.12.2024 - 1.535.900 €
04.06.2025 - 1.458.250 €
03.04.2026 - 1.366.951 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – kombiniran prostor, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 1986, 1./4.nad. v poslovni stavbi, skupna površina 1535,90 m2. Cena: 890,00 EUR/m2 + DDV. Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Stegnah, s hitrim dostopom do obvoznice, posredujemo pri prodaji proizvodnih prostorov....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • poslovni prostori slovenija do 1300 eur/m2 padla cena (8)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>