• GoHome Professional
zemljišča parcele ljubljana z okolico urejeno najd - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele ljubljana z okolico urejeno najd - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele ljubljana z okolico urejeno najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele ljubljana z okolico urejeno najdražje" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 115 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 980 m2
    • do 1220 m2
    • 1220 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1220 m2
    • 1470 m2
  •  Po ceni
    • do 4600 eur
    • do 5700 eur (povprečna cena)
    • do 6900 eur
    • do 57 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 780.000 €, 1200,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR IZJEMNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V ZALOGU! (Zazidljiva parcela v Zalogu 1200 m2) Na mirni in prijetni lokaciji v Zalogu se prodaja zazidljiva parcela. Predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v narvnem in mirnem okolju. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGRADIŠČE, 419.000 €, 69308,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

69.308 m2, posest, mešana namenska raba, približno 1.200 m2 je zemljišča v območju razpršene poselitve, ostalo je kmetijsko in gozdno zemljišče, vse parcele strnjene okoli stanovanjske hiše, sončna lega, čudovit pogled proti Ljubljani in Alpam, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR Čudovita....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 408.240 €, 3402,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

3.402 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini PST, med Ižansko cesto in Ljubljanico; trenutno travnik, sedaj primeren za vrtičkarje, lahko tudi dobra investicija, saj so v neposredni bližini elektrika, voda in kanalizacija; brez bremen in ZK urejeno posest.Pogoj....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele ljubljana z okolico urejeno najdražje'
113.600 €
280.000 €
255.000 €
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 360.000 €, 2554,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

2.554 m2, zazidljiva, Na prodaj je zazidljivo zemljišče z izjemnim potencialom za razvoj različnih dejavnosti. Lokacija omogoča odlično dostopnost, visoko vidnost in privlačnost za poslovne priložnosti, prodamo. Cena: 360.000,00 EUR Vsa potrebna infrastruktura (voda, elektrika, optika)....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 187.650 €, 1251,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Zemljišče, PODMOLNIK, 99.000 €, 524,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, PODBORŠT, 60.000 €, 4285,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.11.2025.,

www.indomio.si

4.285 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR P R O D A J A – ZAZIDLJIVA / KMETIJSKA PARCELA – PODBORŠT PRI ŠENTJANŽU (4.285 m²) Na voljo je izjemna priložnost za nakup prostorne parcele v mirnem podeželskem okolju, v vasi Podboršt pri Šentjanžu. Lokacija je odlična za vse, ki....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled