• GoHome Professional
zemljišča parcele podravska Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele podravska Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele podravska Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele podravska zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 48 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1400 m2
    • do 1750 m2
    • 1750 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1750 m2
    • 2100 m2
  •  Po ceni
    • do 1600 eur
    • do 2000 eur (povprečna cena)
    • do 2400 eur
    • do 20 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA, 26.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Št. parcel 1312/2 in 1312/3, K.O. 563 Ceršak. Velikosti parcel 1.344 in 1.424 kv. metrov, od tega 60 % zazidljivo, ostalo kmetijsko zemljišče. Preko parcel potekajo vsi komunalni vodi, na katere se je možno priključiti. Oddaljenost od avtocestnega priključka v Šentilju 3 km. .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI GASTERAJ, 49.000 €, 33702,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

33.702 m2, kmetijsko zemljišče, sončno kmetijsko zemljišče z gozdom - odlična priložnost za rejo živali ali ureditev lastnega posestva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR SONČNO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE Z GOZDOM – ODLIČNA PRILOŽNOST ZA REJO ŽIVALI ALI UREDITEV LASTNEGA POSESTVA KJE: V Zgornjem....

 
 
 
  Zemljišče, MAKOLE, 32.000 €, 6624,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

6.624 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko in gozdno zemljišče, manjša hiša z gradbenim in uporabni, dovoljenjem, gospodarski objekt z vinsko kletjo, dostop urejen, čudovit razgled, zelena okolica, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR POSESTVO Z GOZDOM, KMETIJSKIM ZEMLJIŠČEM IN STANOVANJSKO....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele podravska zadnjih 7 dni'
204.525 €
  Zemljišče, SPODNJA GORICA, 140.000 €, 1750,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

1.750 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Zemljišča v Spodnji Gorici – občina Rače–Fram - z že izdanim gradbenim dovoljenjem in uradno zakoličbo Na prijetni lokaciji v Spodnji Gorici, v občini Rače–Fram, so naprodaj tri parcele v izmerah: 785 m2, 760 m2 in 205 m2, ki predstavljajo....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled