• GoHome Professional
zemljišča parcele podravska vsaj 1790 m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • zemljišča parcele podravska vsaj 1790 m2 najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele podravska vsaj 1790 m2 najceneje urejeno

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele podravska vsaj 1790 m2 najceneje urejeno" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 61 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1700 m2 (malo manjši)
    • 1880 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 2700 eur
    • do 3400 eur (povprečna cena)
    • do 4100 eur
    • do 34 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 30.000 €, 5623,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-127 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kicar, posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katero je trenutno urejeno v travnik. Zemljišče je pravokotne oblike, sočno, z lepim razgledom in se nahaja ob asfaltni cesti v strnjenem naselju Kicar. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'zemljišča parcele podravska vsaj 1790 m2 najceneje urejeno'
67.900 €
69.000 €
95.000 €
  Zemljišče, SENČAK PRI JURŠINCIH, 54.900 €, 17070,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

17.070 m2, kmetijsko zemljišče, Na sončni legi v osrčju Slovenskih goric, v naselju Senčak pri Juršincih, se prodaja izjemno lepo urejen in popolnoma ograjen bio-eko sadovnjak skupne površine po podatkih GURS-a 17070 m2. Celotno posestvo je zasnovano z mislijo na kakovostno pridelavo....

 
 
 
  Zemljišče, GORIŠNICA, 95.000 €, 20960,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-105 Ogled oglasa na strani ponudnika V Forminu, je na prodaj večje zemljišče. Skupne velikosti 20.960 m2. Zemljišče z urejenim dovozom, je v prvem delu zazidljivo. Za gradnjo sta namenjeni dve parcelni številki, skupne velikosti 2.338 m2, preostali del, ki se....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 108.800 €, 4544,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

4.544 m2, zazidljiva, Zemljišče v Zimici, Zgornja Korena, ponuja podeželsko okolje, obdano z naravo in bližino gozda. Skupna velikost je 4.544 m2, od tega 3.170 m2 zazidljivega in 1.374 m2 kmetijskega zemljišča. Zemljišče omogoča delitev na manjša gradbena zemljišča. Lokacija nudi....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 179.900 €, 1651,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2025.,

www.indomio.si

1.651 m2, zazidljiva, sončna lega, ravno zemljišče, obdano z naravo, 2 km do centra Kamnice, dostop je urejen, prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Prodamo zazidljivo parcelo v Kamnici, Maribor – Rošpoh-del Iščete idealno zemljišče za gradnjo? To sončno zazidljivo zemljišče je prava priložnost,....

 
 
 
  Zemljišče, SODINCI, 435.000 €, 3200,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.indomio.si

3.200 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Donosna ekološka kmetija z novejšo hišo, 4.000 grmi malin in možnostjo širitve proizvodnje, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V osrčju Slovenije, v valoviti vinorodni pokrajini v bližini zgodovinskega Ptuja, je naprodaj edinstvena ekološka kmetija,....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 830.631 €, 2029,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

2.029 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 830.631,00 EUR Podravska, Miklavž na Dravskem polju, v urejeni poslovni coni, prodamo komunalno urejeno investicijsko zemljišče skupne površine 5.891 m2. Poslovna cona je 5 km oddaljena od Maribora, leži tik ob Ptujski cesti in je 3,5 km oddaljena....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 16)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled