Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "zemljišče gradbeno dovoljenje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 185 €/m2
Omeji iskanje
21.05.2026.,
www.ruj-meridoma.si
Na prodaj je odlična razvojna priložnost v prijetni kraški vasici Ocizla – zazidljivo zemljišče z že začetim projektom za gradnjo dveh enostanovanjskih hiš . Projekt ima pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje , zato lahko novi lastnik z gradnjo nadaljuje takoj. .
20.05.2026.,
www.indomio.si
4.352 m2, zazidljiva, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo zemljišče z gradbenim dovoljenjem na mirni lokaciji v Dobležičah, med....
21.05.2026.,
www.indomio.si
1.750 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Zemljišča v Spodnji Gorici – občina Rače–Fram - z že izdanim gradbenim dovoljenjem in uradno zakoličbo Na prijetni lokaciji v Spodnji Gorici, v občini Rače–Fram, so naprodaj tri parcele v izmerah: 785 m2, 760 m2 in 205 m2, ki predstavljajo....
22.05.2026.,
www.indomio.si
630 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVA PARCELA V KRIŽU Z GRADBENIM DOVOLJENJEM V mirni vasi v Križu pri Sežani prodamo parcelo 630 m2. Parcela se nahaja na samem robu zazidljivega območja, kjer je zagotovljen mir. Odlična priložnost....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si