• GoHome Professional
nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 270 m2 do 170000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 143 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.459 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Hiša, VRHOVSKA VAS, 75.000 €, 89,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

89,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1980, 1.977 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Vrhovska vas, stanovanjsko stavbo zgrajeno 1963, obnovljeno 1980 ( fasada, streha), z uporabno površino 58m2, neto tlorisno površino 89,8m in cca 1.977m2 zemljišča prodam.....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 73.500 €, 46,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

46,6 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2023, K/6 nad., Lokal za storitve, center Celja, prodamo. Cena: cca 73.500,00 EUR Prodaja se poslovni prostor v kletnih prostorih poslovno-trgovskega objekta na Savinovi ulici v samem središču Celja. Prostor je bil v celoti....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1800, 3.443 m2 zemljišča, Lastnič zidanica, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR NE GLEDE NA PONUDBENO CENO pričakujemo vaše ponudbe. Novemu kupcu sta na voljo 2 objekta - zidanica letnik 1800, voda, elektrika, novejša kritina, v treh etažah, spodaj predprostor, kuhinja,....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 72.858 €, 59,40 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 23,40 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 72.000 €, 37,40 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

atrij .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-526 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša potrebna temeljite prenove s hlevom, senikom in kajžo. Sončna lokacija nad Podbrdom v vasi Trtnik, odprt pogled, dvorišče, vrt. Priklopljena na vaški vodovod in elektriko. Zanimiv projekt. Brez provizije! Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Hiša, MRČNA SELA, 70.000 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SENOVO, Mrčna sela, prodamo, samostojno stanovanjsko hišo za nadomestno gradnjo, velikosti 46,70 m2, zgrajena l. 1946 ter zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji še pomožna kmetijskai stava , ki je primeren za shranjevanje in opravljanje kmetijske dejavnosti. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Hiša, CERKVENJAK, 70.000 €, 79,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2025.,

www.indomio.si

79,2 m2, hiša, zgrajena l. 1895, 7.505 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Čagoni, razpršenem naselju občine Cerkvenjak prodamo starejši, dotrajan nebivalni objekt z letnico gradnje cca 1859, skupne površine 79,2 m2, stoječ na skupno 7.505 m2 zemljišča, delno stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 70.000 €, 66,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Na obrobju Šmarja pri Jelšah je naprodaj prenovljeno pritlično stanovanje v izmeri 65,70 m2 površine. Če želite živeti nekoliko odmaknjeni od mesta v mirnem okolju s prečudovitim razgledom, je to stanovanje za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, SELA PRI VOLČAH, 70.000 €, 142,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 1972, 114 m2 zemljišča, P+1, Hiša z gospodarskim poslopjem - Sela pri Volčah, Tolmin, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Sela pri Volčah, 142 m2, vrstna, zgrajena l. 1923, 114 m2 zemljišča. Hiša je vrstna in zasnovana kot dve ločeni enoti....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 85.500 € na 70.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KUŠTANOVCI, 70.000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.07.2025 - 85.500 €
19.05.2026 - 70.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 8.379 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 70.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-819 (od skupaj 820)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.